Přítel dal miminku sunar 3 vanilka

Anonymní
4.2.20 11:37

Přítel dal miminku sunar 3 vanilka

Ženský prosím o radu. :zed:
Přítel dal naší dvouměsíční dceři sunar 3 vanilkové. Dcera je kojená, ale Musela jsem odjet do Prahy kvůli práci. Doma jsem nechala odstříkané mléko, ale přítel ho prý ohřál moc a jak dcera brečela, nevěděl co jí dát. Tak šáhl po Sunaru, který je starší dcery :nevim:
Nemůže se něco stát? Nevím, kolik toho vypila.
Já si myslím, že když je to jednou, tak nic. Maximálně jí bude bolet břicho, ale nevím :nevim: potřebuju trochu uklidnit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

158
4.2.20 11:40

Nic se ji nestane… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10950
4.2.20 11:40
@Anonymní píše: Ženský prosím o radu. :zed:
Přítel dal naší dvouměsíční dceři sunar 3 vanilkové. Dcera je kojená, ale Musela jsem odjet do Prahy kvůli práci. Doma jsem nechala odstříkané mléko, ale přítel ho prý ohřál moc a jak dcera brečela, nevěděl co jí dát. Tak šáhl po Sunaru, který je starší dcery :nevim:
Nemůže se něco stát? Nevím, kolik toho vypila.
Já si myslím, že když je to jednou, tak nic. Maximálně jí bude bolet břicho, ale nevím :nevim: potřebuju trochu uklidnit :mrgreen:

Přežije to, neboj :hug: Možná jí to parádně ucpe a bude jí bolet bříško, ale to je tak asi všechno. Jedině by ti pak odmítala kojení kvůli sladké chuti UM, ale z jedné dávky by mě to dost překvapilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.20 11:45

@unuděná já z toho nějak neplašim - tak nějak jsem se tomu “zasmála” a řekla příteli, že si teď užije, jestli jí bude bolet bříško. Ale přeci jen tam trochu právě strach je :lol: Jsem poprvé pryč a hned na 6 hodin, tak proto.. doma měl odstříkaného mléka dost, nevím, co ho to napadlo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
15177
4.2.20 11:54

Když je to jednou, tak se nic nestane, max bude mít jinou stolici a bude bolet bříško no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8972
4.2.20 12:14

Mozna bude mit driv hlad, UM 3 je mene vyzivna nez mlika pro nejmensi miminka, ktera jsou jen na mliku bez prikrmu.
Nijak ji to, myslim, neublizi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama