Přítelovi padají vlasy

Anonymní
26.5.16 22:45

Přítelovi padaji vlasy

Pritelovi ted hrozne padaji vlasy.Jde o to, ze on to spatne snasi.Je mrzuty az protivny. O jeho vlasech nesmim nic rict.Je haklivy na tu svou ples. Snazi se to maskovat delsima vlasama, ale jde to cim dal vic videt. Zarazi me, jak moc to plesateni proziva. Snazila jsem se ho podporit, ze vztah neni o vlasech atd.On je presvedceny, ze ho jen uklidnuju a myslim si, ze je osklivy. Nemuzu mu vysvetlit, ze nema pravdu.Nas vztah je chladny, uzavrel se.Resi jen svuj vzhled.Uz nevim jak dal. Priteli hodne kleslo sebevedomi a prijde mi;ze ma depku. Porad cekam, kdy se s tim srovna a bude jako driv. Uvitam rady a zkusenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Bora-Bora
26.5.16 22:57

Mě osobně se plešatí muži líbí, dodává jim to šmrnc a pro mě to má určoté charizma a kouzlo. Nepíšeš, kolik příteli je, ale pořád lepší pleš než přehazovačka. Stejně tak lepší šediny než černá barva.

Mám kolegu - 33 let a ten je celý komplet šedivý, taky to hrozně řešil, ale jsem mu to jako jedna z mnoha vysvqětlila a je šedivý stále, od nabarvení se naštěstí upustil :nevim:

• Citovat
  • Upravit
568
26.5.16 22:59

Mela sem spoluzaka ten mel hrivu jak hrom 8o po 15ti letech byl sraz a on je bez vlasu uplne sem cucela 8o a mel ma silene chlupaty zada :roll: pres tilko to slo videt :roll: tez se necitil dobre. Tak nevim :nevim: ale jinac me se osobne taci libi :mrgreen: ja osobne si nedokazu prectavit mit chlapa s dlouhyma vlasama :lol: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2882
26.5.16 22:59

A padají mu pořád?? Není to tím jarem?? Mě nikdy vlasy nepadaly a teď hrozně pelichám. Navíc jsem těhotná tak po porodu budu asi úplně plešatá :lol:
Jinak Ti rozumím. Přítele má lupénku a má ji dost ošklivou. Když jsem s ním začala neměl žádné sebevědomí. Trvalo mi dlouho než jsem mu ho zvedla a dokázala mu, že je pro mě nejkrásnější na světě :andel: :srdce:
Chce to trpělivost. Chápu, že tím přítel trpí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
26.5.16 23:02

@Bora-Bora :lol: :lol: :lol: joooo prehazovacky to sou teda :cert: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: si pamatuju par kantoru :lol: :lol: :lol: jak to tam vdycky nahanely :lol: :lol: :lol: :lol: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bora-Bora
26.5.16 23:08
@AjinaVlada píše:
@Bora-Bora :lol: :lol: :lol: joooo prehazovacky to sou teda :cert: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: si pamatuju par kantoru :lol: :lol: :lol: jak to tam vdycky nahanely :lol: :lol: :lol: :lol: :palec:

je to trapný a je hrůza, kolik chlapů to nosí ještě dneska :poblion:

• Citovat
  • Upravit
26.5.16 23:08
@Anonymní píše:
Pritelovi ted hrozne padaji vlasy.
Západní´emancipovaná žena neznajíc skutečné fungování mužské schránky těžko pochopí, že na pleš je nejúčinější masáž semenných váčků bez ejakulace.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.16 23:09

On taky ma jakoby prehazovacku.Furt nahazuje hkavou to chmiri.Furt mu rikam at se oholi dohola a je to.To odmita.

• Nahlásit
  • Citovat
Bora-Bora
26.5.16 23:15
@Anonymní píše:
On taky ma jakoby prehazovacku.Furt nahazuje hkavou to chmiri.Furt mu rikam at se oholi dohola a je to.To odmita.

pardon, ale takhle se stane brzy terčem posměchu. Přeazovačka byl hnus vždycky a dnes je to fakt snad to nejtrapnější, co na hlavě může mít :nevim:

Ptala jsem se, kolik mu je. Mě je téměř 40, pár mužů mým životem prošlo, nejsem žádná usedlá babča, ale pořád snad pěkná a šmrncovní baba. Ano, po tvém příteli s přehazovačkou bych se otočila, ale ne ze zájmu, ale s úsměvem nad tím, jak je to směšný.

Chápu že je to pro něj asi frustrující, ale tímhle si spí uškodí a bude se utápět víc a víc, až se mu budou mladý holky smát. A vlastně nejen mladý.

Promin, omlouvám se za upřímnost - a klidně mu to dej přečíst

• Citovat
  • Upravit
568
26.5.16 23:20
@Anonymní píše:

A ma to dedicne? Uplne te chapu, ten muj prvni to byl to stejne nahanel tam co tam nemel nakonec se opil a strojkem smikl to byla zmena 8o ale ti to meli v rodine padla tricitka a bylo vymalovano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.16 23:33

Ma to dedicne po svem otci.Jemu pres 40let. Presny vek radsi neuvedu.

• Nahlásit
  • Citovat
Bora-Bora
26.5.16 23:37

Přes 40 A řeší pleš? A jinak je vyzrálej, dospělej? Já ho tipovala tak na 25 max s tímhle chováním.

• Citovat
  • Upravit
2882
26.5.16 23:41

@Bora-Bora Co je přehazovačka??? :nevim: :think: nevím co si pod tím představit. Napadá mě tohle (viz foto), ale to už je asi moc co? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bora-Bora
26.5.16 23:43
@Mexie píše:
@Bora-Bora Co je přehazovačka??? :nevim: :think: nevím co si pod tím představit. Napadá mě tohle (viz foto), ale to už je asi moc co? :think:

Jj, to je přesně něco na ten způsob a mívají to přesně i takhle mastný,,aby to na tý plešatý straněvdrželo :pocitac:

• Citovat
  • Upravit
568
26.5.16 23:49

@Bora-Bora :lol: :lol: :lol: ano presne tak foukl vitr u uz jim to stalo :mrgreen: mastne a kolikrat lupy :poblion:
Zakladatelko ve 40ti 8o bych ho do toho kresla nejak dokopala a jestli to je dedicne stejne si myslim moc teho nezmuze :nevim: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama