Reklama

Přivýdělek-vybírání popelnic.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

drewlet
Závislačka 4483 příspěvků 28.12.17 15:45
Přivýdělek-vybírání popelnic.

Ahoj, můj manžel má zvláštní koníček. Obchází popelnice a hledá v nich různé užitečné věci. Krmení pro domácí zvířečtvo, vratné lahve, občas i nějakou věc, která se hodí např. zajímavé květináče, nebo něco dá prodat na blešáku…
Je tady ještě někdo takový, nebo je můj muž originál? :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

kristyn.g
Závislačka 2782 příspěvků 28.12.17 15:46

@drewlet :lol: :lol: :lol: to je ale koníček..

Leny285
Nováček 4 příspěvky 28.12.17 15:47

Tak to je s prominutím strašný. Ale myslím, že není jediný. Normální to teda podle mě není…

Emimin7
Echt Kelišová 8818 příspěvků 28.12.17 15:48

Lidé s takovým koníčkem povětšinou nemají přístup k internetu, takže tu podle mě nikoho podobného nenajdeš. :D

Evulina
Neúnavná pisatelka 15167 příspěvků 28.12.17 15:48
@drewlet píše:
Ahoj, můj manžel má zvláštní koníček. Obchází popelnice a hledá v nich různé užitečné věci. Krmení pro domácí zvířečtvo, vratné lahve, občas i nějakou věc, která se hodí např. zajímavé květináče, nebo něco dá prodat na blešáku…
Je tady ještě někdo takový, nebo je můj muž originál? :mrgreen:

Tak mnozí to odsoudí, nicméně mě naopak nejvíc štve, jak se plýtvá. Vším a hlavně jídlem a plastama. Takže sice má tvůj muž zajímavý koníček, ale na druhou stranu se někdy člověk až diví, co lidi za dobré, pěkné a užitečné věci vyhodí..Jestli nenosí i nepotřebné haraburdí a nezaneřádí vám s tím dům, což už by značilo nějakou patologii, ale nosí právě jen ty vratné láhve, krmivo a lepší věci, které lze prodat, tak bych ho asi nechala..lepší když chodí do popelnice, než na zálety :mrgreen:

drewlet
Závislačka 4483 příspěvků 28.12.17 15:49
@Emimin7 píše:
Lidé s takovým koníčkem povětšinou nemají přístup k internetu, takže tu podle mě nikoho podobného nenajdeš. :D

proč, víš houby můj :mrgreen:,muž je i velice počítačově zdatný.

leisa
Kecalka 281 příspěvků 28.12.17 15:49

Asi je tvůj manžel originál. Možná je to úchylka, ale já v tom vidím pozitiva ve smyslu přirozená recyklace atd. A je fakt, že občas lidé vyhodí opravdu hodnotné věci, které ještě mohou sloužit.
Zajímavý koníček. Neprovozuji ho ani nikdo v mém okolí, ale nemám problém pochopit to.

PetraJ
Kelišová 6708 příspěvků 28.12.17 15:50

Originál? Spíš prase. :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 15:51

U popelnic člověk kolikrát najde super veci :lol: my máme takhle kufr, kuchyňku do pokojíčku, hračky, oblečení i boty pro celou rodinu, židle.

PetraJ
Kelišová 6708 příspěvků 28.12.17 15:53
@Anonymní píše:
U popelnic člověk kolikrát najde super veci :lol: my máme takhle kufr, kuchyňku do pokojíčku, hračky, oblečení i boty pro celou rodinu, židle.

Tak on je rozdíl, jestli tyhle věci někdo položil vedle popelnice, aby si je ještě někdo vzal a posloužily mu anebo jste je z těch popelnic vyhrabali.

drewlet
Závislačka 4483 příspěvků 28.12.17 15:53
@Evulina píše:
Tak mnozí to odsoudí, nicméně mě naopak nejvíc štve, jak se plýtvá. Vším a hlavně jídlem a plastama. Takže sice má tvůj muž zajímavý koníček, ale na druhou stranu se někdy člověk až diví, co lidi za dobré, pěkné a užitečné věci vyhodí..Jestli nenosí i nepotřebné haraburdí a nezaneřádí vám s tím dům, což už by značilo nějakou patologii, ale nosí právě jen ty vratné láhve, krmivo a lepší věci, které lze prodat, tak bych ho asi nechala..lepší když chodí do popelnice, než na zálety :mrgreen:

však jo, občas donese věci, že mi až lezou oči z důlků, např. původně drahé hračky, kterým nic není 8o Zvlášť kolem vánoc nosil koše jídla slepicím.
Smetí nenosí, to zase ne. :mrgreen:

vertunka
Závislačka 4622 příspěvků 28.12.17 15:54

Takovych lidi je spousta - rika se jim bezdomovci.

Podle me je to nemoc, nejaky zvraceny druh vetesnictvi.

Monchichik
Závislačka 4706 příspěvků 28.12.17 15:54

No jsem si jistá, že nic od popelnic by mi přes práh nepřenesl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 15:55

@PetraJ tak dovnitř zatím ještě nelezu :mrgreen:

rokris
Kelišová 6009 příspěvků 28.12.17 15:55
@drewlet píše:
Je tady ještě někdo takový, nebo je můj muž originál? :mrgreen:

No co. Spořivý člověk. :) Asi neznám nikoho, kdo by popelnice cíleně obcházel, ale těch, kteří si odpopelnic něco přinesou, když už tam s něčím jdou, je dost. :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >