Přivýdělek-vybírání popelnic.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
drewlet
Závislačka 4845 příspěvků 28.12.17 15:45
Přivýdělek-vybírání popelnic.

Ahoj, můj manžel má zvláštní koníček. Obchází popelnice a hledá v nich různé užitečné věci. Krmení pro domácí zvířečtvo, vratné lahve, občas i nějakou věc, která se hodí např. zajímavé květináče, nebo něco dá prodat na blešáku…
Je tady ještě někdo takový, nebo je můj muž originál? :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
kristyn.g
Závislačka 2924 příspěvků 28.12.17 15:46

@drewlet :lol: :lol: :lol: to je ale koníček..

Leny285
Nováček 4 příspěvky 28.12.17 15:47

Tak to je s prominutím strašný. Ale myslím, že není jediný. Normální to teda podle mě není…

Emimin7
Echt Kelišová 9371 příspěvků 28.12.17 15:48

Lidé s takovým koníčkem povětšinou nemají přístup k internetu, takže tu podle mě nikoho podobného nenajdeš. :D

Evulina
Neúnavná pisatelka 15367 příspěvků 28.12.17 15:48
@drewlet píše:
Ahoj, můj manžel má zvláštní koníček. Obchází popelnice a hledá v nich různé užitečné věci. Krmení pro domácí zvířečtvo, vratné lahve, občas i nějakou věc, která se hodí např. zajímavé květináče, nebo něco dá prodat na blešáku…
Je tady ještě někdo takový, nebo je můj muž originál? :mrgreen:

Tak mnozí to odsoudí, nicméně mě naopak nejvíc štve, jak se plýtvá. Vším a hlavně jídlem a plastama. Takže sice má tvůj muž zajímavý koníček, ale na druhou stranu se někdy člověk až diví, co lidi za dobré, pěkné a užitečné věci vyhodí..Jestli nenosí i nepotřebné haraburdí a nezaneřádí vám s tím dům, což už by značilo nějakou patologii, ale nosí právě jen ty vratné láhve, krmivo a lepší věci, které lze prodat, tak bych ho asi nechala..lepší když chodí do popelnice, než na zálety :mrgreen:

drewlet
Závislačka 4845 příspěvků 28.12.17 15:49
@Emimin7 píše:
Lidé s takovým koníčkem povětšinou nemají přístup k internetu, takže tu podle mě nikoho podobného nenajdeš. :D

proč, víš houby můj :mrgreen:,muž je i velice počítačově zdatný.

leisa
Kecalka 285 příspěvků 28.12.17 15:49

Asi je tvůj manžel originál. Možná je to úchylka, ale já v tom vidím pozitiva ve smyslu přirozená recyklace atd. A je fakt, že občas lidé vyhodí opravdu hodnotné věci, které ještě mohou sloužit.
Zajímavý koníček. Neprovozuji ho ani nikdo v mém okolí, ale nemám problém pochopit to.

PetraJ
Kelišová 6763 příspěvků 28.12.17 15:50

Originál? Spíš prase. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 15:51

U popelnic člověk kolikrát najde super veci :lol: my máme takhle kufr, kuchyňku do pokojíčku, hračky, oblečení i boty pro celou rodinu, židle.

PetraJ
Kelišová 6763 příspěvků 28.12.17 15:53
@Anonymní píše:
U popelnic člověk kolikrát najde super veci :lol: my máme takhle kufr, kuchyňku do pokojíčku, hračky, oblečení i boty pro celou rodinu, židle.

Tak on je rozdíl, jestli tyhle věci někdo položil vedle popelnice, aby si je ještě někdo vzal a posloužily mu anebo jste je z těch popelnic vyhrabali.

drewlet
Závislačka 4845 příspěvků 28.12.17 15:53
@Evulina píše:
Tak mnozí to odsoudí, nicméně mě naopak nejvíc štve, jak se plýtvá. Vším a hlavně jídlem a plastama. Takže sice má tvůj muž zajímavý koníček, ale na druhou stranu se někdy člověk až diví, co lidi za dobré, pěkné a užitečné věci vyhodí..Jestli nenosí i nepotřebné haraburdí a nezaneřádí vám s tím dům, což už by značilo nějakou patologii, ale nosí právě jen ty vratné láhve, krmivo a lepší věci, které lze prodat, tak bych ho asi nechala..lepší když chodí do popelnice, než na zálety :mrgreen:

však jo, občas donese věci, že mi až lezou oči z důlků, např. původně drahé hračky, kterým nic není 8o Zvlášť kolem vánoc nosil koše jídla slepicím.
Smetí nenosí, to zase ne. :mrgreen:

vertunka
Závislačka 4731 příspěvků 28.12.17 15:54

Takovych lidi je spousta - rika se jim bezdomovci.

Podle me je to nemoc, nejaky zvraceny druh vetesnictvi.

Monchichik
Kelišová 5480 příspěvků 28.12.17 15:54

No jsem si jistá, že nic od popelnic by mi přes práh nepřenesl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 15:55

@PetraJ tak dovnitř zatím ještě nelezu :mrgreen:

rokris
Kelišová 6495 příspěvků 28.12.17 15:55
@drewlet píše:
Je tady ještě někdo takový, nebo je můj muž originál? :mrgreen:

No co. Spořivý člověk. :) Asi neznám nikoho, kdo by popelnice cíleně obcházel, ale těch, kteří si odpopelnic něco přinesou, když už tam s něčím jdou, je dost. :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Finálový večer StarDance: Trofej si z deváté řady odnesl Jiří Dvořák!

Finále deváté řady taneční soutěže StarDance je za námi a jako obvykle to byl... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >