Tak co jste dostali za překvapení pod stromek?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
debra.morgan
Závislačka 4149 příspěvků 25.12.17 17:36
Tak co jste dostali za překvapení pod stromek?

Už tu běží pár smutných vánočních diskusí, kde uživatelky pláčou, že nic nedostaly :-( což je mi líto a je to strašný, ale inspirovalo mě to k založení veselejší diskuse.

Co jste dostali vy? Nemyslím teď dárky o které se si řekli, sami objednali nebo se na nich domluvili, že je dostanete, ale opravdu o překvapení co jste nečekali a našli (diskuse je pro muže i ženy :-D ). Já třeba od manžela mimo dárků o které jsem si řekla (přála) dostala dvě velké, ručně dělané 3D svíčky, které se prodávaly na našem místním charitativním jarmarku před dvěma týdny, na který jsem bohužel nemohla jít, protože jsem byla v práci :-/ Svíčky vyráběly děti a postižení a peníze z nich šly na dobrou věc. Blbý svíčky, ale fakt mi udělaly radost :-) o to víc, že se manžel těmto akcím vyhýbá a šel tam dobrovolně a ještě je podpořil :srdce:
A co překvapilo vás?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 25.12.17 17:40

Ja dostala od muze parfem a kozenou kabelku ( to jsem si prala ), ale prekvapko byl Iphone X, ten jsem necekala, ptz jsem mela rok stary Iphon 7. Ani si to nezaslouzim. A opravdu sokoval.

kiki 24
Kecalka 445 příspěvků 25.12.17 17:42

Dostala jsem od muže odpadkový koš který se sám otvírá a zavírá :)

HankaS82
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 25.12.17 17:43

Já dostala den před Vánoci porodní bolesti :mrgreen:.A od manžela skvělou podporu u porodu.

Kelliee
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 25.12.17 17:45
@HankaS82 píše:
Já dostala den před Vánoci porodní bolesti :mrgreen:.A od manžela skvělou podporu u porodu.
:potlesk:
sucuba
Kecalka 217 příspěvků 25.12.17 17:46

Ja dostala scrabble, a gumkuna diář na prupisku, kterou jsem chtěla, za pár dní mám narozeniny, tak prý to pravé překvapení ještě prijde :D :P

jahuhudka
Extra třída :D 11262 příspěvků 25.12.17 17:48

:mrgreen: Ja od SYNA kalhoty velikosti tak o 3 cisla vetsi. Vubec nechapu co ho to napadlo :mrgreen: 8o

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 25.12.17 17:52

Nechápu, proč jsou všichni na prášky z toho, že nic nedostali :nevim:.

podaji
Kecalka 460 příspěvků 25.12.17 17:52

U me se zadny prekvapko nekona. Teda jako je vzdy darek o kterem nevim ale jsem z nich noo rozpacita. Vim ze se parner snazi ale mam pocit ze me nezna. Letos to byl hedvabny satek (az na ten 100%polyester). Neco kolem krku nosim ale tenhle vypada jak kdyz uz ho nekdo tak min 30×pral ty barvy na nem. A kombinace barev…joo moji 80 babicce by slusel :) loni to byly kucharky - hlavne ta thajska chutne a rychle. Ale jo prohlidla jsem ji a chyta prach v knihovne. Nevim asi zlobim :nevim:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1725 příspěvků 25.12.17 17:53

Já si řekla o pár věcí a dostala parfém, který mezi nimi nebyl. A dost mě překvapilo, ze jsem nedostala diář :-) Protože ho dostávám každý rok. Teď si musím koupit sama. A všechny pěkný uz budou vyprodaný.

lachtanice86
Kelišová 6624 příspěvků 25.12.17 17:54

Jako prekvapko. Knihu, diář od Dary, parfém a flašku na sport.

Detsa
Extra třída :D 10978 příspěvků 25.12.17 17:57
@Bandii píše:
Nechápu, proč jsou všichni na prášky z toho, že nic nedostali :nevim:.

Tak já to naopak chápu. Vždyť to je hrozně neuctivý… ale nechci taj kosit další téma, když je to založeno v kladném smyslu ;).

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1725 příspěvků 25.12.17 17:58
@Bandii píše:
Nechápu, proč jsou všichni na prášky z toho, že nic nedostali :nevim:.

Protože v našem kraji je zvykem se na Vanoce obdarovavat. Nemusí to být dary za tisíce, já dostala od bratra dobrý kafe a mám z něj velkou radost. A když jsi jediný, kdo sedí u stromku a nemá ani jeden dárek, tak to je smutný dost. I kdyby to měly být jen ponožky a spodní prádlo. Proto.

Currymatka
Zasloužilá kecalka 667 příspěvků 25.12.17 17:58

Je to sice 2roky stará záležitost, ale to snad nevadí :mrgreen:. Jako malá jsem si strašně moc přála tamagoči… Všichni ho ve třídě měli, jen já ne a pořád jsem o tom doma žvanila… No ale nedostala :,(. Před dvěma lety jsem rozbalovala dárek od bráchy a tam růžové tamagoči. Bylo mi 28,ale tak moc mne to dojalo. I slza ukápla :oops: a to nejen mě. Asi byl pohled na mě opravdu srdcervoucí :mrgreen: Brácha to bral jako recesi, ale bylo to rozhodně největší překvapení :mrgreen: Popravdě leží vypnutý v šuplíku, ale mám ho :lol: :lol: :lol:

CWolviee
Kecalka 409 příspěvků 25.12.17 17:59

Playboy parfém :) :D

Příspěvek upraven 25.12.17 v 18:01

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >