Příznaky těhotenství, ale test negativní

Anonymní
21.6.20 15:30

Příznaky těhotenství a jedna čárka

Ahojte, chci se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s tím…3 týdny čekám menstruaci a nic, minulý měsíc velmi slabá menstruace a spíše špinění, mám bolest v podbříšku, nafouklé břicho, bolest svalů na nohou a nic sem nedělala, únava, migrény a zajímavé chutě.. Dělala jsem 3 těhotenské testy a negativní.. v týdnu du na gyndu, ale nevíte co by to mohlo být?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7954
21.6.20 15:45

Pošlu ti číslo účtu, ty mi pošleš 2000 kč a jak mi platba přijde, mrknu do své křišťálové koule. Oki? :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3639
21.6.20 15:47

Zarazeny prdy a PMS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2784
21.6.20 16:31

Těhotenství ne, neboj. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59310
21.6.20 16:34
@Anonymní píše:
Ahojte, chci se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s tím…3 týdny čekám menstruaci a nic, minulý měsíc velmi slabá menstruace a spíše špinění, mám bolest v podbříšku, nafouklé břicho, bolest svalů na nohou a nic sem nedělala, únava, migrény a zajímavé chutě.. Dělala jsem 3 těhotenské testy a negativní.. v týdnu du na gyndu, ale nevíte co by to mohlo být?

Anovulacni cyklus.. Pokud je test negativní, tak nic nebude..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.6.20 21:17

Holky ahoj mám dotaz. Snažíme se o mimčo 7 měsíc. Ovulace proběhla mezitím asi 3× vždy nějak po 20 dnů cyklu. A. Moje cykly. 32,38,38, 40,56,38 a momentálně jsem 61 DC. Ovulka nebyla to je asi jasne, takže mám pěkně zpoždění a testy negativní. Jen mě už tyde. Bolí v bedrech, tohle se mi ještě nestalo. Myslíte že si mám. Skočit k. MUDr.. Nebo počkat na MS ale. S mým cyklem je to na dlouho.. To snažení a věk taky není zrovna moc ok:upside_down:.. Máte někdo. Zkušenost děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama