Pro všechny, které mají chicco ct.04

49
21.3.07 21:16

Pro všechny, které mají chicco ct.04

Ahoj holky,
chtěla bych se s vámi poradit, jsem majitelkou tohoto kočárku, a chci se zeptat jak to máte s pěnovýma rukojeťma u kočárku, mě jde ta pěna stále dolů, za chvíli to bude držet za ten kov, a nevím, jak jí dostat nahoru, nemáte některá náhodou nějaký fígl. Moc děkuji za každou radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7592
22.3.07 06:32

Ahoj pa1981,
bohužel tyto golfky nemám, ale chci si je koupit. Mohu se zeptat, zda jsi s nima jinam spokojená?
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15317
22.3.07 07:08

Re: Pro všechny, které mají chicco ct.04

pa1981 píše:
Ahoj holky,
chtěla bych se s vámi poradit, jsem majitelkou tohoto kočárku, a chci se zeptat jak to máte s pěnovýma rukojeťma u kočárku, mě jde ta pěna stále dolů, za chvíli to bude držet za ten kov, a nevím, jak jí dostat nahoru, nemáte některá náhodou nějaký fígl. Moc děkuji za každou radu.

mozno trocha vody,oleja.......hmmmmmm :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
281
22.3.07 07:51

Ahojda. Mám je od ledna a tento problém rozhodně nemám. Podle mě jde o výrobní vadu - reklamovat! Jinak jsou super, ne? Jen nánožník zlobil - nedržel, jelikož syn je dlouhán (v 18ti měsících 92cm), tak jsem na něj musela přišít gumu a zapínám ji za zádíčky (za konstrukcí)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
22.3.07 09:03

Holky mohla bych vás poprosit, jestli sem některá nehodíte fotku tohoto kočárku, jsem majitelka taky sporťáku Chicco, ale nevím, jakýho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
826
22.3.07 09:30

ahojky! ja mam sice 0,5, ale ty penovy rukojeti to ma taky a nesjizdeji… na tvem miste bych to asi zasla reklamovat.. ono je to zesped uchyceny k te trubce tak jestli tam neni nejaka vada.. rozhodne by to delat nemelo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
22.3.07 10:33

Ahoj,
mám chicco ct 0.4 a už jsem je reklamovala - mimo jiné právě kvůli těm pěnovým rukojetím které mi sice nesjížděly, ale přímo se drolily! Na druhou stranu musím říct, že reklamace byla úplně bez problémů. Dohodla jsem se s prodejnou, že tam zavezu golfky ten den, kdy tam přijede obchodní zástupce chicco, tak jsem přímo s ním kočárek zkonzultovala, on si ho vzal na reklamaci a za týden jsem ho měla opravený zpátky.
Veronika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama