Problém migrace do EU

69307
22.5.15 20:46

Přerozdělování uprchlíků

Co si myslíte o tom přerozdělování uprchlíků? Mají nám jich přidělit 1192. Ale má to konce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22.5.15 20:50

@terinka4444 je mi jich líto, ale na naše nemocné děti se musí sbírat víčka od petek, aby měli jejich rodiče na léčbu a na uprchlíky peníze jsou…Mě osobně to vadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
22.5.15 20:51

Mně je jich taky lidsky líto, ale přesně. Kdyby jich bylo 1000 a bylo to konečná, ale skončí to? Navíc my vadí, že nám to dávají povinně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29
10220
22.5.15 20:52

Myslím si, že brát uprchlíky z jejich prostředí není řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11759
22.5.15 20:52

Moc se mi to nelibi. Na druhou stranu si vzdycky rikam, ze jednou treba muset zdrhat s rodinou ja a budu vdecna za to, ze me zapadni stat prijme. Berou nas totiz taky jako chudy vychodaky. Zalezi jestli budou mit uprchlici chut se u nas normalne zaradit no… S tou jejich mentalitou to bude tezky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2816
22.5.15 20:53

Ted jsem to docetla a jsem vytocena. Normalni pracujici rodina nema narok na porodne, duchodci, kteri cely zivot pracovali berou almuznu, neni na lecbu nemocnych deti, ale penize na priliv cizincu jesou Uz i tak je tu dost slovenskych a madarskych romu, u kterych vidime jak se dokazali prizpusobit a budou nam sem cpat dalsi verbez. :zed: :zed:

Příspěvek upraven 22.05.15 v 20:54

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
22.5.15 20:53
@terinka4444 píše:
Co si myslíte o tom přerozdělování uprchlíků? Mají nám jich přidělit 1192. Ale má to konce?

nemá to konce. Ale jediné naše štěstí, že pro ně nejsme lukrativní, jak dostanou papíry, zdrhnou dál. Osobně bych zavřela hranice - utíkají většinou chlapi, ženské a děti neuvidíš. Je to humus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2000
22.5.15 20:55

Je to tezke, ale nejsem si jista ze jim to moc pomuze, jejich sytuace je tezka, ale zivot v cizi zemi, s jinymi zvyklostmi, jiny jazyk, bude pro ne tezke si zvyknout na Evropu, mela by se vec resit uplne jinam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
@lleennttiillkkaa píše:
@terinka4444 je mi jich líto, ale na naše nemocné děti se musí sbírat víčka od petek, aby měli jejich rodiče na léčbu a na uprchlíky peníze jsou…Mě osobně to vadí.

souhlasim..

Me to taky vadi!! Hlavne tech nemoci co sem prinesou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307

@martina.se myslíš? Kam pryč? No právě, všechno chlapi, kdyby to alespoň děti byly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
22.5.15 20:57
@terinka4444 píše:
@martina.se myslíš? Kam pryč? No právě, všechno chlapi, kdyby to alespoň děti byly.

půjdou do německa, rakouska, nizozemí atd.. nejsme pro ně dost lukrativní, jsme jen přestupní stanice, což je fajn. Ale přesný, jen chlapi, ženský, nedejbože děti, naprosté minimum. chápu uprchlíky z ukrajiny - ty, co tu mají původ. Ale víc nic. Sýrie a spol, normálně bych je prostě vracela loďkama zpět, byla bych fakt svině. :nevim: je mi líto, ale náš stát není schopný uživit svoje lidi, natož xindle odjinud.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
22.5.15 20:59
@martina.se píše:
půjdou do německa, rakouska, nizozemí atd.. nejsme pro ně dost lukrativní, jsme jen přestupní stanice, což je fajn. Ale přesný, jen chlapi, ženský, nedejbože děti, naprosté minimum. chápu uprchlíky z ukrajiny - ty, co tu mají původ. Ale víc nic. Sýrie a spol, normálně bych je prostě vracela loďkama zpět, byla bych fakt svině. :nevim: je mi líto, ale náš stát není schopný uživit svoje lidi, natož xindle odjinud.

mám stejný názor, naprosto stejný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.15 21:03
@martina.se píše:

Taky souhlasím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.15 21:04

Jj, je to tady :think:

Příspěvek upraven 12.12.15 v 23:42

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3917
22.5.15 21:05

Absolutně s tím nesouhlasím. Jejich osud je smutný a ode mě asi sobecké a kruté, ale ať zůstanou tam kde patří…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama