Problémy s hlasem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13.4.21 19:31

Problémy s hlasem

Chtěl bych vědět jak mít co nejrychleji silnější hlas jsem v deváté třídě ale na hodně místech slyším takové to máš hlas jak holka, mluvíš jak holka nebo když chci nahrát zvukovou zprávu tak buď zním jak fakt holka nebo jak deseti leté děcko a chtěl bych s tím něco udělat jako jestli mi neporadíte nějaké cvičení stravu cokoliv abych alespon zněl o pět let starší to znamená že abych zněl jak deseti leté dítě tak abych zněl fakt jako patnácti letý člověk ani řvát dobře neumím nebo jsem např šel vedle kamaráda tak jsem promluvil to bylo před třemi letmi což jsem měl hlas o poznámní slabší a díky mému hlasu dostal úplný záchvat smíchu já si to špatně nevezmu on je fajn a navíc on ten hlas byl fakt takový že jsem byl i rád že tomu někdo nadává a třeba mi jak se říká bůh udělí lepší hlas :DDDD

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
21698
13.4.21 19:41

Vydrž - dřív než se naděješ, tak zmutuješ, což teda bude chvíli horší, než současný stav, ale pak se ti to srovná.

Jinak s hlasem se dá dost dobře pracovat - nejjednodušší pro tebe by bylo přihlásit se do dobře vedeného dramaťáku a nebo pěvckého souboru.

Když se to nezlepší ani po té, co se ti usadí hlas po mutování, hledej nějakého hlasového pedagoga - buď seminář a nebo individuální práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43946
13.4.21 19:43

Mutuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu