Proč chodíte na eMimino?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

malá_holka
Kelišová 5417 příspěvků 14.03.18 16:51
Proč chodíte na emimino?

Co vás sem přivedlo a proč sem chodíte? :think: Litovali jste někdy, že jste se registrovali?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6473 příspěvků 14.03.18 16:52

Pro rady a pobavit se. Nelitovala sem.

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 16:53

Nudím se u kojení :jazyk:

Ketris
Echt Kelišová 9491 příspěvků 14.03.18 16:58

Zabijim tu nudu :lol:

malá_holka
Kelišová 5417 příspěvků 14.03.18 16:58

Taky z nudy převážne a pokecat s lidma ve skupině. Občas mě štve, že tu ztrácím čas, kterej můžu využít líp :roll: ale to je moje porucha :mrgreen:

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 14.03.18 16:59

Proč jsem chodím? pro radu, nebo radím třeba já jiným. Z nudy tu nechodím, nemám čas se nudit, mám malé děti.

Ketris
Echt Kelišová 9491 příspěvků 14.03.18 17:05

@malá_holka Kdyz mala spi a mam vse doma udelano, tak jdu proste sem.. :kytka:

malá_holka
Kelišová 5417 příspěvků 14.03.18 17:08
@Ketris píše:
@malá_holka Kdyz mala spi a mam vse doma udelano, tak jdu proste sem.. :kytka:

já sem jdu podvědomě, počíst co se řeší a spíš to bude závislost, jak nemám nic pořádnýho na práci.

Emimin7
Echt Kelišová 9310 příspěvků 14.03.18 17:08

Hlavne na politicke forum otevirat zaslepenym oci bolestivou pravdou.

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 14.03.18 17:09

Rozšiřuju si tu obzory

Petra Z
Hvězda diskuse 52067 příspěvků 14.03.18 17:14

Kdysi dávno, když jsme se snažili o dítko a hledala jsem tu rady a holky se stejným problémem…
No a jsem tu mnoho let a v uzavřenkách mám fajn holky…takže hlavně kvuli nim už…

Hadumi
Extra třída :D 13518 příspěvků 14.03.18 17:25

@Ketris i já.

Axlaranda
Kecalka 500 příspěvků 14.03.18 17:26
@malá_holka píše:
Co vás sem přivedlo a proč sem chodíte? :think: Litovali jste někdy, že jste se registrovali?

Chodim sem jen v tehotenstvi, protoze jsou tu zeny, ktere v tu chvili resi stejne problemy. Po porodu jsem se sem koukla asi jen 2×, bavi me to jen pod vlivem hormonu :D. Nikdy jsem nelitovala, ale treba na koniku je mnohem pratelstejsi atmosfera. Tady je spousta *** co se chteji jen hadat a urazet ostatni, tam to v takove mire neni.

KalamityJohn
Kelišová 6308 příspěvků 14.03.18 17:26

Kvůli češtině

malá_holka
Kelišová 5417 příspěvků 14.03.18 17:28
@Axlaranda píše:
Chodim sem jen v tehotenstvi, protoze jsou tu zeny, ktere v tu chvili resi stejne problemy. Po porodu jsem se sem koukla asi jen 2×, bavi me to jen pod vlivem hormonu :D. Nikdy jsem nelitovala, ale treba na koniku je mnohem pratelstejsi atmosfera. Tady je spousta *** co se chteji jen hadat a urazet ostatni, tam to v takove mire neni.

o tom koníkovi jsem to slyšela no, ale zdá se mi, že se to tu uklidnilo a lidi jsou míň na. raný :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tichá válka mezi Plíškovou a Borhyovou? Snaží se navzájem trumfnout?

Zuří mezi Lucií Borhyovou a Karolínou Plíškovou nevyslovená válka? Vypadá to... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >