Odkud objednáváte kosmetiku, plenky atd. pro mimča?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

young.mommy
Stálice 54 příspěvků 14.03.18 11:33
Odkud objednavate kosmetiku, plenky atd pro mimca?

Holky odkud objednavate kosmetiku pro miminka a jakou?? A co se tyce plenek, ubrousku..? Chci nejakou stranku kde to mohu objednavate pravidelne kazdy mesic. Muze tam byt i mleko, kasicky apod.

Reklama

Reakce:

Dasa23
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 14.03.18 11:36

Co se tyce kosmetiky, moc se mi libi znacka HRISTINA prirordni, u prvni jsem pouzivala od justu…plenky nakupuju v akci, to same ubrousky

young.mommy
Stálice 54 příspěvků 14.03.18 11:40

@Dasa23 dekuji to neni uplne pro me ale pro znamou ktera se moc nekam nedostane a chce pravidelne objednavat aby to mela az domu, ja koukala na feedo ze vsude vidim jak maminky reklamuji jak objednavaji velke krabice piskot presnidavek plinek ale nekdo tu zas pise ze to tam maji predrazene tak nevim,,, proto se ptam

Tichošlápek
Echt Kelišová 8488 příspěvků 14.03.18 11:40

Na feedo.cz kupuji pampers, kosmetiku většinou sebamed, prikrmy taky mají

Dasa23
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 14.03.18 11:45

Je potreba si pohlidat akce a nakoupit pak v akcich do zasoby treba

Therushka
Kecalka 439 příspěvků 14.03.18 12:24

feedo.cz

Dory22
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 14.03.18 12:28

@young.mommy Objednávala jsem vždy na feedo.cz pleny a kosmetiku. A vždy jsem měla balík druhý den doma. Mám dojem, že když se objedná do 14h tak expedují ještě ten den. :)

neila
Echt Kelišová 9885 příspěvků 14.03.18 12:29

@young.mommy většinou na prodeti.cz, nebo feedo.cz

zudina
Ukecaná baba ;) 1879 příspěvků 14.03.18 12:37

Rohlik.cz

KacenkaKKK
Povídálka 35 příspěvků 14.03.18 12:40

Nakupuji na prodeti.cz, je to levnější než feedo, za každý nákup máte 200 kreditů na další, dále každý měsíc je možné použít slevový kód na 100,–, pokud se nakoupí za 1000, potom jsou často pleny v akci atd

veronique_87
Kecalka 180 příspěvků 14.03.18 14:11

Nobilis. Beru tam kosmetiku pro malého i pro sebe. Jsem nadmíru spokojená.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Šabatová dostala Řád čestné legie za uprchlíky a menšiny. „Fraška,“ bouří se lidé

Tomáš Garrigue Masaryk, Miloš Forman nebo řada významných generálů, třeba... číst dále >

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Reklama