Reklama

Vaše dosažitelné, ale nesplněné sny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ngauruhoe
Zasloužilá kecalka 931 příspěvků 13.03.18 19:09
Vaše dosažitelné, ale nesplněné sny

Ze zvedavosti, mozna trochu z nostalgie… Jake jste meli sny na dosah, realizovatelne, ale z nejakeho duvodu se jich vzdali a dnes vic nebo min litujete? Nebo nelitujete, ale s malym povzdechem zavzpominate?

Ja mela moznost vyslapnout si Aconcaguu. Dala jsem prednost jine volbe, diky ktere mam dnes uzasnou rodinu. Ale… nekdy se zasnim a rikam si coby kdyby. Vim, ze uz na tento sen nebudu mit ani cas ani penize ani fyzicku.

Co vy? Jake sny jste meli nadosah, ale vzdali se jich a dnes si obcas vzpomenete?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

The_Assassin
Kecalka 450 příspěvků 13.03.18 19:18

Naučit se dobře na klavír. Ale málo mě rodiče tloukli a dneska už jsem stará. Uvažuju, že až děti trochu povyrostou, zapíšu se do kurzu pro dospělé začátečníky. Na dráhu virtuoza to asi stačit nebude, ale třeba halí belí obouruč bych jednou zvládnout mohla.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22825 příspěvků 13.03.18 19:27

Vysoká škola. 2× jsem se dostala a 2× skončila. Nevyhovuje mi tento způsob učení, selhalo hlídání dítěte…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 19:31

Prosím ponechat anonym - citlivé, osobní
4 děti, nemám žádné, nenašel se vhodný partner

EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 13.03.18 19:31

Já už od 14 let toužím po vetsich prsou(protože mám nulky)…Je to muj sen, který nevim, jestli si nekdy splnim(nemám na nej penize, odvahu,)…
Jo a také jsem vzdy chtela umet na klavir.Jako trochu umím, ale nic moc…

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 13.03.18 19:44

Snažím se své sny si plnit. Zatím nebylo rozhodnutí, kterého bych litovala. Sním o tom umět čínsky a francouzsky, naučit se hrát na piáno a na ukulele, takže se to průběžně učím a věřím, že do smrti se to snad dobře naučím :-) Mám také hodně cestovatelských snů, u kterých nevím, jestli mi to čas, dítě/děti a peníze dovolí, ale velkým snem je Island a Havaj.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 2 inzeráty 13.03.18 19:44

Lituju, ze jsem nikdy na delsi dobu na vysoke skole nejela na zkusenou nekam do zahranici. Na Erasmus nebo neco podobneho. Naucit se aspon poradne jazyk. Nechtela jsem si studium o to prodluzovat a mit ho co nejdriv hotove. Byla jsem hloupa :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 19:50

Vysoka skola, znalost jazyku a cestovani. Dala jsem prednost rodine, roky jsem se podcenovala, mimo jine i diky svemu detstvi a v podstate vse vzdala a namlouvala jsem si, ze jsem spokojena i kdyz ted uz vim, ze jsem vlastne nikdy nebyla, jen jsem proste potlacila sama sebe.
Ale ted ve 43 letech jsem nasla konecne odvahu si to vse splnit, takze skolu si delam ted, ty jazyky jsou soucasti a cestovat taky konecne zacinam.
Doufam, ze to vse dam driv nez prijde menopauza :mrgreen:
Omlouvam se, ale anonym, je to pro me citlive

laducha
Generální žvanilka 21509 příspěvků 13.03.18 19:52

Ráda bych na Island, pak bych se ráda domluvila anglicky a chtěla bych zhubnout na váhu před dětmi, což se mi zatím nedaří. Teda doufám, že zatím.
Ještě jsem si vzpomněla, že by se mi šikl lepší foťák a ráda bych na kurz Kreslení pravou hemisférou 8)

Příspěvek upraven 13.03.18 v 20:02

Hanka1
Extra třída :D 13464 příspěvků 13.03.18 19:55

Mrzi mne ze kdyz jsme s muzem byli na rovniku, ze jsme zavahali a nejeli na Galapagy, tenkrat nam vstupne i s lodi cca tisic dokaru prislo moc, ale… :roll:

vulpes
Závislačka 4958 příspěvků 13.03.18 19:56
@Pajka89 píše:
Lituju, ze jsem nikdy na delsi dobu na vysoke skole nejela na zkusenou nekam do zahranici. Na Erasmus nebo neco podobneho. Naucit se aspon poradne jazyk. Nechtela jsem si studium o to prodluzovat a mit ho co nejdriv hotove. Byla jsem hloupa :(

cítím to úplně stejně! Za mě ten Erasmus apod. nebyla ještě taková samozřejmost jako teď. Navíc jsem byla vdaná a měla jsem (blbka) pocit, že to tím pádem vlastně není vůči manželovi vhodné. (stejně jsme se rozvedli hned po mojí VŠ, bývalo by to třeba bylo dřív a lépe ;) )

Janli
Kelišová 5408 příspěvků 9 inzerátů 13.03.18 19:58

Chtěla jsem studovat zahradnictví, ze spousty malicherných důvodů to vyšumělo do ztracena. Jen nevím jestli toho mám litovat. To, že jsem šla jinou cestou mi přineslo úžasnýho chlapa a rodinu. Nicméně. Teď studuje manžel, až udělá státnice, jdu svoje vysněné zahradnictví studovat já! :dance:

Luczia
Stálice 69 příspěvků 13.03.18 20:05

Moje přání je procestovat větší část Ameriky a opravdovým snem především vidět Yellowstone měly jsme jet letos nebo příští rok v létě, ale povedl se nám dřív jiný sen. Věřím že až princezna povyroste podíváme se tam jako rodina :)

Natálka26
Kelišová 5386 příspěvků 13.03.18 20:16

Těch snů je docela dost, asi škola - chtěla jsem VŠ, ale v mým oboru bych cca 3 roky dělala něco co jsem dělala předtím taky 3 roky a jediný co by se změnilo by bylo z DiS. Na Bc. Mohla jsem studovat prázdninovou školu ve Španělsku a nejela jsem, protože jsem se bála. :roll: mohla jsem pracovat v Londýně a místo toho jsem se vrátila k muži do Čech. Třeba bych teď byla někde úplně jinde, když vidím fotky toho kamaráda…

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 2 inzeráty 13.03.18 20:23
@vulpes píše:
cítím to úplně stejně! Za mě ten Erasmus apod. nebyla ještě taková samozřejmost jako teď. Navíc jsem byla vdaná a měla jsem (blbka) pocit, že to tím pádem vlastně není vůči manželovi vhodné. (stejně jsme se rozvedli hned po mojí VŠ, bývalo by to třeba bylo dřív a lépe ;) )

No s mym manzelem jsem uz za studii randila taky a byl to jeden z duvodu, proc jsem se toho vzdala… Ale nam to aspon nastesti vyslo, jsme spolu uz deset let a snad budeme uz naporad:)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Telefon za volant nepatří! Snad to byla u Patricie Solaříkové jen výjimka

Používání mobilního telefonu za volantem je sice od roku 2002 na českých... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama