Prodej fotek

Anonymní
6.9.21 19:18

Prodej fotek

Ahoj holky,

Má tady někdo zkušenost s takovým netradičním přivýdělkem? Potřebuju spíš vědět, zda musim odvádět daň, nebo ne, nerada bych se dostala do nějakého pruseru. Když mi muži vypomáhají za mé fotky a videa, a posílají mi částky na účet, do jaké částky to lze? Snad mi tady někdo poradí, vím, že si takhle přivydělá spousta žen, co jsem tam viděla, tak jsem to také zkusila. Podotýkám bez obličeje. Ale to je vedlejší. Jde mi o to že mi to chodí na účet a někdy vyšší častky..
Děkuji moc a snad mě tady moc neodsoudite, zůstala jsem s malou sama a teď se to hodí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.9.21 19:19

Teď jsem nad tím tak začla přemýšlet a v okolí se ptát nechci, tak proto anonymně.

• Citovat
  • Nahlásit
5662
6.9.21 19:24
@Anonymní píše:
Ahoj holky,Má tady někdo zkušenost s takovým netradičním přivýdělkem? Potřebuju spíš vědět, zda musim odvádět daň, nebo ne, nerada bych se dostala do nějakého pruseru. Když mi muži vypomáhají za mé fotky a videa, a posílají mi částky na účet, do jaké částky to lze? Snad mi tady někdo poradí, vím, že si takhle přivydělá spousta žen, co jsem tam viděla, tak jsem to také zkusila. Podotýkám bez obličeje. Ale to je vedlejší. Jde mi o to že mi to chodí na účet a někdy vyšší častky..
Děkuji moc a snad mě tady moc neodsoudite, zůstala jsem s malou sama a teď se to hodí.

Nechci rypat, ale on jeste v dnesni dobe nekomu plati za fotky a videa..vzdyt toho je plny internet zadara..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.21 19:26

@lilith1 No tam jde spíš o tu,,pomoc,, ale chápu. Já bych jen za tu pomoc pak nerada měla nějaký problém

• Citovat
  • Nahlásit
35758
6.9.21 19:31
@Anonymní píše:
@lilith1 No tam jde spíš o tu,,pomoc,, ale chápu. Já bych jen za tu pomoc pak nerada měla nějaký problém

Tak když ti není z tebe na b. lití…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
667
6.9.21 19:32

@lilith1 no to by ses divila, kolik chlapů je ochotných platit. Je to pro ně prý lepší, protože to jsou „reálné holky“ a ne p*rnoherečky, které to mají jako práci 😃
A vím že na tom holky vydělají hodně, já bych na to teda neměla žaludek. Takže zakladatelko promiň, neporadím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4784
6.9.21 19:46

Řekla bych, že pokud tě některý z chlapů udá, tak v průšvihu budeš. Musíš být OSVČ a veškerý výdělek evidovat. Ale takhle načerno “podniká” spousta lidí. No buď budeš mít štěstí, nebo ne. Já bych se bála. Protože jeden zhrzenej chlap ti může pěkně zavařit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22397
6.9.21 19:53

Živnostak, sociální, zdravotní a dane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1179
6.9.21 19:55

Zkušenost nemám, ale když si do Googlu zadáš třeba OnlyFans a daně, vyjede ti, že bys daň z příjmu měla odvádět. Bere se to jako normální prodej, případně umělecká činnost. Pokud děláš na sebe, je to vlastně podnikání jako každé jiné. Kdyby na tebe přišel berňák, na charitu to asi neuhraješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
6.9.21 19:56

Tak „náhodný“ příjem, který se nemusí danit je do 30tisíc ročně myslím. Řídila bych se tímto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34629
6.9.21 20:09
@Anonymní píše:
Ahoj holky,Má tady někdo zkušenost s takovým netradičním přivýdělkem? Potřebuju spíš vědět, zda musim odvádět daň, nebo ne, nerada bych se dostala do nějakého pruseru. Když mi muži vypomáhají za mé fotky a videa, a posílají mi částky na účet, do jaké částky to lze? Snad mi tady někdo poradí, vím, že si takhle přivydělá spousta žen, co jsem tam viděla, tak jsem to také zkusila. Podotýkám bez obličeje. Ale to je vedlejší. Jde mi o to že mi to chodí na účet a někdy vyšší častky..
Děkuji moc a snad mě tady moc neodsoudite, zůstala jsem s malou sama a teď se to hodí.

No, museli by ti u soudu prokázat, žes to měla jako práci. Ty bys tvrdila, že to byl „vztah“. Těžko říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
6.9.21 20:13

@Bábrdl no, pokud ty peníze chodí od desítek chlapů, tak to vážně na vztah neuhraje :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6065
6.9.21 20:26
@Bábrdl píše:
No, museli by ti u soudu prokázat, žes to měla jako práci. Ty bys tvrdila, že to byl „vztah“. Těžko říct.

Hele, asi si trošku pleteš berňák s ústavem pro těžce mentálně postižené. Je to normální podnikání, jak se to daní + další povinnosti se dají snadno najít na webu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.9.21 20:29

Tak děkuji moc za radu koncim s tím :lol: :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
78823
6.9.21 20:32
@Luciecernik píše:
Tak „náhodný“ příjem, který se nemusí danit je do 30tisíc ročně myslím. Řídila bych se tímto.

Ale tohle není žádný náhodný příjem, ale soustavná činnost za účelem zisku = jasné podnikání. Nahodny prijem je, ze namaluju obraz a ten jeden prodam… A nejdu obratem malovat dalsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat