Prodej vlastních rukodělných výrobků

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6419
27.10.16 09:32

@vkejml o příspěvek výš máš odkaz, kde najdeš veškeré potřebné informace.
Pokud se tím hodláš živit, tak prvně musíš mít živnostenský list, určitě budou přísná hygienická opatření…nebo zavolej na finančák a hygienu, řekni jim svůj úmysl prodávat cukroví a zeptej se jich co vše je k tomu potřeba…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6611
27.10.16 10:03
@vkejml píše:
Dobrý den. Ráda bych se zeptala co musím splňovat pokud bych chtěla letos prodavat vlastni cukroví. Chci oslovit jen lidi z okolí bydliště. Nic velkého. Děkuji :)

pokud to chceš dělat legálně a doma, tak to rovnou zabal. Pokud si na to chceš zařídit provozovnu tak stačí kliknout na odkaz co j nad tvým dotazem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13
27.10.16 10:12

@jakanas . Budu péct pro sebe. A myslela jsem ze bych napekla o par kilo navíc a zkusila to prodat. Proc to mam rovnou zabalit? :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6611
27.10.16 10:43

Legálně to doma v podstatě nejde. Nebo dvoje kuchyň je zkolaudovaná na výrobu potravinářského zboží? a plní všechny hygienické požadavky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13
27.10.16 10:54

@jakanas to samozřejme nemám. Chtela jsem prodat prostě par kilo po vesnici. :(. Jde to?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6611
27.10.16 11:00
@vkejml píše:
@jakanas to samozřejme nemám. Chtela jsem prodat prostě par kilo po vesnici. :(. Jde to?

tady si asi někdo stojí na vedení. Ano jde ale ne legálně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13
27.10.16 11:03

@jakanas omlouvám se. Nemam vůbec zkušenosti. Ziskavam co nejvic info. Děkuji :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat