Prodej vlastních rukodělných výrobků
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@vkejml o příspěvek výš máš odkaz, kde najdeš veškeré potřebné informace.
Pokud se tím hodláš živit, tak prvně musíš mít živnostenský list, určitě budou přísná hygienická opatření…nebo zavolej na finančák a hygienu, řekni jim svůj úmysl prodávat cukroví a zeptej se jich co vše je k tomu potřeba…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@vkejml píše:
Dobrý den. Ráda bych se zeptala co musím splňovat pokud bych chtěla letos prodavat vlastni cukroví. Chci oslovit jen lidi z okolí bydliště. Nic velkého. Děkuji
pokud to chceš dělat legálně a doma, tak to rovnou zabal. Pokud si na to chceš zařídit provozovnu tak stačí kliknout na odkaz co j nad tvým dotazem.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@jakanas . Budu péct pro sebe. A myslela jsem ze bych napekla o par kilo navíc a zkusila to prodat. Proc to mam rovnou zabalit? ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Legálně to doma v podstatě nejde. Nebo dvoje kuchyň je zkolaudovaná na výrobu potravinářského zboží? a plní všechny hygienické požadavky?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@jakanas to samozřejme nemám. Chtela jsem prodat prostě par kilo po vesnici.
. Jde to?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@vkejml píše:
@jakanas to samozřejme nemám. Chtela jsem prodat prostě par kilo po vesnici.. Jde to?
tady si asi někdo stojí na vedení. Ano jde ale ne legálně.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@jakanas omlouvám se. Nemam vůbec zkušenosti. Ziskavam co nejvic info. Děkuji ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit