Prodej - začíná někdo v tuto dobu?

Anonymní
23.11.15 14:05

Prodej - začíná někdo v tuto dobu?

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jestli jsou zde maminky, které v tudo dobu začínají s prodejem oblečení (nebo klidně i něčeho jiného). Nového, použitého, na internetu, v obchodě… Jde mi o to se podpořit, třeba si i vzájemně poradit :hug: Mám čtyřměsíční miminko a snažím se začít. Vím, že to půjde velmi těžko, pomalu, ale jsem ochotná to risknout :palec: ;)

Maminky, ozvěte se. Klidně i SZ. Jsem z Královéhradeckého kraje. Skupinku si můžeme uzavřít a budeme se vzájemně podporovat :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6583
23.11.15 14:09

A v čem se chceš podporovat při prodávání oblečení? :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22258
23.11.15 14:13
@lovesmile píše:
A v čem se chceš podporovat při prodávání oblečení? :lol: :lol:

:lol: To by mě teda taky zajímalo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18061
23.11.15 14:25
@lovesmile píše:

budou si ho prodávat mezi sebou aby měli kšeft

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18061
23.11.15 14:26

Jinak zakladatelko sz ti nikdo nenapíše když jsi anonym :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.15 14:30

@lovesmile @ka2ka Vy začínáte s prodejem?

Vím, že prodej jako takový není lehký, takže pokud se nebude dařit, tak se můžeme podpořit třeba jen hezký slovem (jsou samozřejmě i jiné možnosti). Kolikrát i to pomůže… Člověk se pak jen tak lehce nevzdá. Proto jsem zmiňovala i uzavřenou skupinku, až nás takových bude víc, aby jsme zbytečně nedrážily…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.11.15 14:33

@ka2ka Pravda, moje blbost :zed: Omlouvám se a děkuji za upozornění :kytka: Vy s prodejem taky začínáte?

• Nahlásit
  • Citovat
9007
23.11.15 14:33
@lovesmile píše:
@Silwinka87 píše: :lol: To by mě teda taky zajímalo..

jooo pojď neboj to dáš, 1. tričko prodáno, super, skvělé, jedno šlo půjde i další tak do toho jdi :mrgreen:…já nevím, asi takhle? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18061
23.11.15 14:35
@Anonymní píše:
@ka2ka Pravda, moje blbost :zed: Omlouvám se a děkuji za upozornění :kytka: Vy s prodejem taky začínáte?

ne nezačínám a upřímně si nemyslím, že prodej dětského oblečení přes internet je v dnešní době, nějaký hit, když projdeš internet tak to prodává každá druhá a navíc je spousty různých bazárků jako tady na emiminu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.11.15 14:41

To je diskuze :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.15 14:45

@Kotatko03 ano, třeba… smysl pro humor mě ještě neopustil, ale proč vtipkovat zrovna takhle? :think:
třeba někdo zvažuje otevření obchodu, může poradit někomu jinému například s vybavením, nebo jakých chyb se vyvarovat, je přece tolik možností, jak si poradit a podporovat se, že to tu snad vypisovat nemusím…
Vy s prodejem začínáte?

@ka2ka já vím, je toho tu tolik… já se nechci ale zaměřovat pouze na dětské oblečení… každý někdy nějak začína… možná neuspěju, ale možná ano… nechci moc, stačí mi jen pěkný přivýdělek… člověk nikdy neví, třeba se zadaří:-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.11.15 14:48

@Markétka90 taky o tom přemýšlím, nečekala jsem, že po tak krátké chvilce už budu mít příspěvky… bohužel ale ani jeden k tématu… na druhou stranu proč mě to překvapuje, že?

• Nahlásit
  • Citovat
9007
23.11.15 14:49
@Anonymní píše:
@Kotatko03 ano, třeba… smysl pro humor mě ještě neopustil, ale proč vtipkovat zrovna takhle? :think:
třeba někdo zvažuje otevření obchodu, může poradit někomu jinému například s vybavením, nebo jakých chyb se vyvarovat, je přece tolik možností, jak si poradit a podporovat se, že to tu snad vypisovat nemusím…
Vy s prodejem začínáte?

NE s prodejem nezačínám…ale pracuji příležitostně v oboru. Ale tak jak už bylo řečeno, ono není moc co radit :nevim: max tak třeba za jakou cenu má člověk šanci prodat a tak…ale to je také jiné na netu, kamenných obchodech, burzách atp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.11.15 14:54

@Kotatko03 já vím… jen mi přišlo fajn, najít tu třeba dvě, tři maminky (určitě jsem nechtěla zakládat skupinku padesáti maminek), které by o společnou diskusi stály :nevim: radit se dá různě, třeba i jak píšete právě vy… já si k oblečení chtěla přidat i drobné věci, ale to vše postupem času… nemám prozatím tolik volných prostor, abych mohla vše skladovat…
je možné si poradit třeba i s účetnictvím atd… je toho moc…

• Nahlásit
  • Citovat
Republic
23.11.15 15:27
@Anonymní píše:
@Kotatko03 já vím… jen mi přišlo fajn, najít tu třeba dvě, tři maminky (určitě jsem nechtěla zakládat skupinku padesáti maminek), které by o společnou diskusi stály :nevim: radit se dá různě, třeba i jak píšete právě vy… já si k oblečení chtěla přidat i drobné věci, ale to vše postupem času… nemám prozatím tolik volných prostor, abych mohla vše skladovat…
je možné si poradit třeba i s účetnictvím atd… je toho moc…

Jasne, ze je, vyprdni se na podobne hloupe reakce, to je tady bezne, ze se na neco zeptas, hledas podporu, ci cokoliv jineho a vetsinou se sebehne nekolik zenskych, ktere nemaji s temate vubec nic spolecneho, aby ti dali svoji universalni odpoved na vsechno, a to, ze jsi blbka…Je to docela divny, ze takhle nekdo travi volny cas, ale deje se to :roll: Jinak ja take neco podobneho zvazuju, ale spis prodej veci vlastni vyroby, kdyztak pisni:-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama