Prodělání covidu a potvrzení z odběrového místa restaurace

Anonymní
3.6.21 20:12

Chci se zeptat, po delší době si mám v plánu zajít s kamarádkou na kafe, ale nejsem si jistá jak to je s těmi testy. Covid jsem prodělala a mám za sebou víc jak 90dní od pozitivity testu, nově platí 180dní, ale nevím zda mi bude stačit se prokázat tím potvrzením zaslaným do emailu o pozitivním testu, nebo musím mít potvrzení stáhnuté a potvrzené lékařem? Každý mi tvrdí něco jiného. Cestu do zahraničí neplánuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13045
3.6.21 20:17

Stahni si certifikat z ocko.uzis.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3601
3.6.21 20:24

@omites
tam je to jen pro očkované

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 20:28

@omites píše:
Stahni si certifikat z ocko.uzis.cz

A TO MUSÍ BÝT, NĚJAK JSEM TAM NEPOCHOPILA POD ČÍM TO MÁM STÁHNOUT

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 20:33

@DanielaD píše:
@omites

Právě, tak kdyby mne někdo kontroloval předložím co mám z odběrového místa, to přece musí stačit.

• Citovat
  • Nahlásit
169
3.6.21 20:53
@DanielaD píše:
@omites

Není to jen pro očkované, je to i pro ty, co prodělali. Už mám stáhnuto ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14996
3.6.21 20:58
@Anonymní píše:
A TO MUSÍ BÝT, NĚJAK JSEM TAM NEPOCHOPILA POD ČÍM TO MÁM STÁHNOUT

Prihlasis se tam bud podle RC a OP, nebo identitou. Pak si stahnes certifikat o vysledku pcr testu. Jsou tam i antigeny z oficialnich mist.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3615
3.6.21 21:07
@Anonymní píše:
Chci se zeptat, po delší době si mám v plánu zajít s kamarádkou na kafe, ale nejsem si jistá jak to je s těmi testy. Covid jsem prodělala a mám za sebou víc jak 90dní od pozitivity testu, nově platí 180dní, ale nevím zda mi bude stačit se prokázat tím potvrzením zaslaným do emailu o pozitivním testu, nebo musím mít potvrzení stáhnuté a potvrzené lékařem? Každý mi tvrdí něco jiného. Cestu do zahraničí neplánuji.

Nestačilo by se prokázat jen SMS o výsledku testu? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16001
3.6.21 21:28
@Venett píše:
Nestačilo by se prokázat jen SMS o výsledku testu? :think:

Vždyť tam ani není celé jméno, jen iniciály a rok narození :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 23:26

@cecetka píše:
Prihlasis se tam bud podle RC a OP, nebo identitou. Pak si stahnes certifikat o vysledku pcr testu. Jsou tam i antigeny z oficialnich mist.

Mě to nejde se přihlásitsit,.tou identita pod čím občanka?

• Citovat
  • Nahlásit
4.6.21 02:39

Možná by bylo lepší, nekoukat na televizi, ale zjistit si, co všechno už soudy smetly ze stolu. Tohle je třeba jedna z těch věcí. Nikdo, opakuji nikdo nemá právo kontrolovat Váš zdravotní stav. Jestli se chcete testovat, kvůli nějaké jistotě, že jste zdravá a nikoho nenakazíte, ok, ale jestli to děláte jen proto, že jako musíte, jinak Vás nepustí do hospody, tak už je na čase, přestat s nima tuhle hru na vytunelování toho zbytečku, co máme, přestat hrát a začít normálně žít dle zdravého rozumu, když přijde hygiena nebo policie, policii ukažte občanku a tím to hasne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 09:11

@Hanka Adamov píše:
Není to jen pro očkované, je to i pro ty, co prodělali. Už mám stáhnuto ;)

Pod čím jsi to prosím stahovala? Mně to tam nejde, je tam toho více pod tou identitou, tak občanka, nebo id? Tam jsem se dostala, ale jsou tam nějaké nesmysly, vůbec se to netýká korony. Díky za info.

• Citovat
  • Nahlásit
3615
4.6.21 09:38
@Kakika píše:
Vždyť tam ani není celé jméno, jen iniciály a rok narození :think:

Celé jméno tam je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 09:44

Už to mám je to pod tím, kde napúsané, že je to jen pro ty kteří jsou očkovaní, tak mne to zmátlo, zadáte rodné číslo a číslo op. Stáhla jsem si, asi je to nutnost i v kavárně. Jinak bohužel nevyužiji letos opět budu celé léto pracovat, půjdu do nové práce i když po covidovém zápalu plic by lázně nebyly od věci, ale neměla jsem na ně nárok, neboť jsem nebyla v nemocnici a bohužel ani starou dovolenou jsem si vybrat nemohla, abych si příp. ten týden zaplatila se stát. příspěvkem se to vyplatí.
Takže kdo nemá stáhněte si pro ty očkované, nebo i ty co mají covid za sebou

• Citovat
  • Nahlásit
16001
4.6.21 19:59
@Venett píše:
Celé jméno tam je.

To je zvláštní, já tam mám jen iniciály. Dokonce i v SMS, Kde byla informace, že jsem byla nahlášena do registru infekčních chorob :think: Teď jsem si ty zprávy vyhledala, jestli si to nepamatuju blbě. Tak to asi budou v odběrových místech rozdíly. Tady se děsně jede na GDPR. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat