Prodloužený spánek přes den - 5 týdenní miminko

110
23.7.21 16:50

Prodloužený spánek přes den - 5 týdenní miminko

Holky, možná špatný dotaz ale nejsem si jistá. Od včera bereme Biogaiu a Simethicon baby od dr. Max na prdiky. Neměl je extra hrozný - prorvane noci apod. (naštěstí) ale vždy 2hodiny od kojení ho to vzbudilo a tlačil, tlačil, že si celý spánek přerušil jak ve dne tak i v noci. V noci jsem nevěděla zda ho krmit, nebo čekat, jelikož se z postýlky ozývaly takové zvuky tlačení, které ve vteřině vystridal spánek a takhle třeba hodinu než se vzbudil s křikem na hlad.
Nasadili jsme tedy kapky na doporučení dr. Včera přes den toho moc nenaspal, večer jsme dali poprvé kapky v noci probuzení každé tři hodiny, aniž by tomu předcházelo hekani. Pouze ráno se vzbudi dříve a musime vše co nejde v noci ven vystrilet do plenky a jsme spokojeny - ale to je u nás normalka.
Dnes je hrozně spavy přes den, když jsem viděla že zase chudinka tlačí a nejde to, vzala jsem ho do náruče s tím, že budeme zase půl hodiny s brekem chodit a pak mu dám najíst (ji každé 3hodiny jak ve dne, tak v noci, jak budík). Ale najednou ni usnul v náručí a spal další hodinu spokojeně bez prdiku. Najedl se a usnul znovu, po třech hodinkach se vzbudil, myslela jsem, že to bude hlad, ale tlačil a zase usnul takže si to už dvakrát protáhl ze 3hodin na čtyři.
Bojím se aby mi spal v noci, budite děti přes den po nějaké době? Prospívá krásně, je nám 5 týdnu, plně kojeny. Myslíte že mohou účinkovat kapicky a dohani chudinka ten prerusovany spánek minulých dní?
Nechci mu brát konečné ten nezbolestny spánek ale zase se chci v noci vyspat :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1295
23.7.21 17:27

Miminko jsem nebudila nikdy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3791
23.7.21 18:21

Myslim že to moc řešíš, nech ho bejt ať si heká, tlačí a spí jak chce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat