Prolaps pochvy

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
12.7.19 08:01

@Klaudie29 Napsal mě to urogynelog. Gyndar by taky mohl, ale ten můj mě řekl, že se to spraví samo a vyprdl se na mě. S tím cvičením teprve začínám, takže jsem úplně na začátku. Každopádně fyzio říkala, že pokles 1. stupně se dá vycvičit a že s tim má zkušenosti. Stupně 2 a 3 už ne. Jinak já jsem po druhém porodu. Chtěla jsem vždycky kupu dětí, ale vypadá to že jsme už skončili.. :,( Nebo při příštím bych se asi otočila naruby :think: Kolagen zobu tablety takový obyč co se mohou při kojení. Až dokojim, pořídím něco pořádného.

• Citovat
  • Nahlásit
28
12.7.19 08:32

Tak já nevím kolikateho stupně mám, můj doktor mě řekl, že snad jsem si nemyslela, že budu vypadat jak před porodem a že jsem měla blbý porod… To bylo vše.. Trochu závidím já mma za sebou první porod a tohle.. Chtěli bychom ještě jedno, ale mám z toho upřímně šílenou hrůzu co ro udělá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.7.19 13:14

@Klaudie29 Určitě si co nejdříve zariď tu urogynelogii a snaž se moc netahat těžké věci. Jinak leze ti to úplně ven, nebo máš jen plný vchod? Dobrá úleva je když, si lehnes na zem a dáš si pod zadek třeba dva polštáře, aby se to všechno vrátilo na chvilku zpátky. Jinak já to měla i po prvním porodu, jenže jsem o tom vůbec nevěděla, jen esteticky nic moc, což beru, jakože po porodu je normální. To až teď po druhém ten spodek cítím 24h denně. Prostě pánevní dno katastrofa. Jinak časem určitě plánují i laser. Ten mě tu dělohu asi nevytahne, ale aspoň snad zesílí ty stěny.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.7.19 13:20

@Klaudie29 Pokud s tím tvůj doktor nezačal sám, tak to asi tak hrozné nebude. Ta moje fyzio taky říkala, že na koze doktoři pokles 1. stupně ani nevidí nebo to nechcou vidět a neřeší to. Horší poklesy už jdou vidět i v lehu. Ono to má asi plno žen po porodu alespoň trochu pokleslé, ale některé to asi vnímají víc a víc to řeší.

• Citovat
  • Nahlásit
28
12.7.19 16:03

Mám úplně plný vchod, vůbec nejde vidět vchod dovnitr..každý den mám strach, že to vypadne ven.. Navíc mám aj strašně malou hráz, dřív jsem ji měla o hodně větší, už v sestinedeli jsem si toho všimla, asi to nezesili a nechali to jestli se to stáhne samo já nevím..Byla jsem hodně potrhana jak vevnitř tak z venku a ještě nastrih.. Mám klesle obě strany, ale tu rektalni úplně příserne… No můj doktor je hlavně takový, že se mu nic nechce řešit… No já to právě e taky cítím pořád a neustále, pálí to, táhne to, bolí to… Je to vážně hodně nepříjemné.. Přijde mě tady strašně laksni přístup doktoru v porodnici se, se mnou vůbec nikdo nebavil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
14.10.19 15:48

Prolaps dělohy a pochvy

Po prvním porodu (1998) mi začala sestupovat děloha. Začala jsem posilovat pánevní dno. Celkem bezvýsledně, alespoň jsem zhubla :). Při druhém těhotenství se mi děloha sesunula k poševnímu vchodu. Dostala jsem dal pesar, ten ovšem děloha vytlačila ven. Při porodu (2000)jsem rodila i dělohu, proto se lékaři rozhodli pro SC. Po dvou letech, kdy už mi čípek vylézal z pochvy 2cm, mi zavěsili dělohu výše. Za další rok se tato operace opakovala, zavěšena ještě výš :lol: a k tomu mi amputovali čípek. Chtěla jsem třetí dítě, stalo se, poslední 3 měsíce těhotenství jsem proležela, porod (2004) opět SC.
Děloha v pořádku, drží, ale před dvěma lety mi začala klesat zadní stěna poševní. I vleže jsem ji měla v poševním vchodu.
Před 4 dny jsem podstoupila plastiku zadní stěny, cítím se skvěle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 21:58

Problém močové trubice

Ahoj, zjistila jsem že mám na konci močové trubice takovou boulicku, je měká a svědí… nemáte s tím někdo zkušenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
21.11.20 23:31

Možná karunkula..?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama