Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@Anonymní píše:
Zdravím, syn 2 roky a dva měsíce, často přes den propíná nohy. Nebrečí u toho, lehne si na gauč, propne je a má je proplé třeba 5 vteřin, povolí je a zase znovu, občas to vypadá jak nějaká křeč. Takhle to udělá několikrát během dne. V noci spí normálně. Mohly by to být nějaké růstové bolesti? Děkuji za odpovědi
není to masturbace?
Růstové bolesti jsou v noci a dítě brečí bolestí. Spíš bych řekla, že dítě sebou pak dost hází, protože neví, jak s nohami, pokrčit nebo napnout. U tvého syna to bude něco jiného 🙂
@Meggiska píše:
Růstové bolesti jsou v noci a dítě brečí bolestí. Spíš bych řekla, že dítě sebou pak dost hází, protože neví, jak s nohami, pokrčit nebo napnout. U tvého syna to bude něco jiného 🙂
Děkuji za odpověď:)
@ivašot. Tak to mě opravdu nenapadlo. Je možné, že se takto projevuje? ![]()
@Petraskod tak zrovna to propínání nohou je docela typické. https://www.modrykonik.cz/…ky-c-emm8ty/
Ano je to mast…
ale kolika lidem to nedojde je děs. A ještě na to třeba moje máma upozorňovali, že prej tlačí
naštěstí to přešlo…
Zdravím, syn 2 roky a dva měsíce, často přes den propíná nohy. Nebrečí u toho, lehne si na gauč, propne je a má je proplé třeba 5 vteřin, povolí je a zase znovu, občas to vypadá jak nějaká křeč. Takhle to udělá několikrát během dne. V noci spí normálně. Mohly by to být nějaké růstové bolesti? Děkuji za odpovědi