Prosím nevíte někdo, co to je za škůdce/brouka?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luccy Ross
Nováček 3 příspěvky 01.05.19 13:42
Prosím nevíte někdo co je za škůdce/brouka?

Prosím může mi někdo poradit, co se nám to objevilo v kuchyni? Jsem z toho už nešťastná. Leze to pod linkou, na potraviny to moc neleze ale drží se to u vlhčího prostředí. Ovšem vodu to moc rádo nemá. A hrozně to leze na migrenovník. :nevim: :,(

Reakce:
nozu
Extra třída :D 12414 příspěvků 01.05.19 13:45

Máš to špatně zaostřené. Brouk je rozmazaný…

Luccy Ross
Nováček 3 příspěvky 01.05.19 13:57

Trochu zaostřeno ale ten brouk je malinký jako zrnko mouky, bohužel nemám objektiv na makro :( líp to nefotím, opravdu je strašné malinký.

stock
Echt Kelišová 8569 příspěvků 01.05.19 14:06

Kolik to má nohou/noh :mrgreen:?

iiiv
Extra třída :D 11411 příspěvků 01.05.19 14:10

Chvostoskok?

Tichošlápek
Extra třída :D 14233 příspěvků 01.05.19 14:14

Taky myslím chvostoskok, ti mají rádi vlho. A jsou i světlí nejen tmaví

Lujza031
Kecalka 333 příspěvků 01.05.19 14:21
@Luccy Ross píše:
Prosím může mi někdo poradit, co se nám to objevilo v kuchyni? Jsem z toho už nešťastná. Leze to pod linkou, na potraviny to moc neleze ale drží se to u vlhčího prostředí. Ovšem vodu to moc rádo nemá. A hrozně to leze na migrenovník. :nevim: :,(

To vypadá jako vajíčka. Si myslím, že je to mol (jeden žere mouku - bílý, ten tmavý je šatní, tedy myslím).

iiiv
Extra třída :D 11411 příspěvků 01.05.19 14:27

Nebo něco ze svilušek :think:

stock
Echt Kelišová 8569 příspěvků 01.05.19 14:34

Nevypadá to takhle? Toho mravence si odmysli, ve skutečnosti je to malinký, vpravo dole jsou obrázky jeho tři příbuzných.
 https://www.anticimex.com/…flaskangrar/

Uživatel je onlineLalelale
Závislačka 4432 příspěvků 01.05.19 15:26

@Luccy Ross jsi si jistá, že to není v potravinách jako mouka, krupice atd?

Luccy Ross
Nováček 3 příspěvky 01.05.19 15:36

V mouce to určitě není, pro jistotu jsem všechny vyhodila ale opravdu tam nebylo nic. Vajíčka to taky nejsou, jsou vidět nožičky. Sviluška…no teoreticky možné to je, pokud jsou i svilušky co nedělají ty „pavučinky“. Ještě mne napadlo jestli to nemůžou být pisivky. :think: nemá s nimi někdo zkušenost?

Uživatel je onlineLalelale
Závislačka 4432 příspěvků 01.05.19 16:19

@Luccy Ross Mně se kdysi něco podobného vyrojilo v nájemním bytě, kde byla až nezdravá vlhkost. Přes noc byla celá linka obsypaná bílýma lezoucíma tečkama :zed: naprosto neskutečný, v životě jsem nic takového neviděla. Co to je, nevím, nezjistila jsem. Ale co jsem tehdy udělala bylo, že jsem bohužel vyhodila veškeré jídlo, co bylo mimo ledničku, a pak jsem kompletně celou kuchyň vymyla desinfekcí. Ten humáč byl dokonce zalezlý pod madlama kuchyňských skříněk, takže šuplata jsem vzala a omyla vařící vodou. Ale pomohlo to. A hned potom jsme se odstěhovali a hodili ten debilní byt majiteli na hlavu, protože to byla poslední kapka, jsem přesvědčená, že to souviselo s tou vlhkostí bytu.

Váš příspěvek
Reklama