Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@stazinka09 prý když je nová a ještě u nás nebyla tak musí, ta minulá nová tu byla v březnu, taky to nechápu, manžel už je i nasr. že k nám furt chodí a u něj za 7 let nikdo nebyl, přitom u něj kluk spí na gauči v obýváku… schválně se jí zeptám jestli by nemohly jít i k otci
@stazinka09 tak u nás dnes paní byla, je celkem fajn, sympatická hned mezi dveřmi mi řekla že už prošla většinu spisu tak není potřeba cokoli řešit, samozřejmě že ex si stěžoval že mu nechci měnit víkendy, což opravdu nechci, paní jsem to vysvětlila, vypadala že se mnou souhlasí a když jsem jí ukázala ten návrh na úpravu styku tak mi řekla abych tam dopsala ještě že žádám o posouzení výše výživného, jelikož se změnily poměry na mé straně a že mě podpoří jak s úpravou styku tak bude navrhovat navýšení výživného a i psych. posudky. Tak teď jen dořešíme synovo zdrav. stav protože ten se zhoršil a nemůžu to podat dokud se to nevyřeší a pak to hned pošlu na soud a prý mám počítat tak 10-12 měsíců než přijdem na řadu
@anickadomnik Tolik mesicu se mi zda moc!!! Ja jsem teda nezazila vice nez pul roku, ale asi zalezi na kraji…
@Barca12345 jo na první soud jsem čekala dva a půl roku a běžně tu lidi třeba na rozvod čekají 3-4-5 i 6 let u nás je to nějak ucpaný