Šli byste na návštěvu do nemocnice s podmínkou test?

Anonymní
15.5.21 19:42

Prosím o radu. Šly byste?

Prosím zachování anonymity.
Dobrý večer všem,
chtěla bych se vás zeptat. Kdybyste měly mamku v nemocnici, s tim, že ještě přes příští týden v nemocnici bude.
Návštěvy v nemocnici jsou u nás povoleny od pondělí, ale s tim, ze se návštěvník nechá otestovat.
Jenže, mám z toho testování hluboko do nosu strach, bojím se toho. Šly byste se nechat otestovat i přes to, že byste se na testování hluboko do nosu necítili, abyste mohly navštívit mamku v nemocnici?
Už teď mi z toho bolí hlava.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
836
15.5.21 19:44

To si musis uvedomit ty jeslti to kvuli mame zvladnes nebo ne. Me treba by to bylo lito ldyby zamnou nekdo neprisel kvuli tomu ze se nechce nechat otestovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29662
15.5.21 19:44

Jo, nic to není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
761
15.5.21 19:45

Jestli bych prekonala 10 sekund nekomfortu, abych podporila nemocnou maminku v nemocnici?

Hmmmmm… vazne nad timhle premyslis? Pokud mate dobre vztahy, tak nechapu tve pochody. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
15.5.21 19:46

Ten stěr z nosu nebolí a to jsem citlivka a bolestinek. Je nepříjemný, ale je to jen pár vteřin. Za mamkou bych do té nemocnice určitě šla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
15.5.21 19:47

Samozřejmě, že bych šla za maminkou. To testování vůbec nic není, jen to v tom nose zalechta. Zvládla to v pohodě i moje tříletá dcera :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.21 19:48

Dobře holky půjdu. Děkuji vám za reakce. Ale to se dává hluboko do nosu, to musí bolet. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
3829
15.5.21 19:49

U nás v nemocnici mají teď takové simraci testy jen na opravdu krajicek nosu. A když je šikovný zdravotnik, tak i ty pcr jsou v poho a teď díky bohaté praxi jsou snad šikovní skoro vsichni. To bude v pohodě, neboj se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3297
15.5.21 19:50
@Anonymní píše:
Dobře holky půjdu. Děkuji vám za reakce. Ale to se dává hluboko do nosu, to musí bolet. :think:

Nebolí to a je to rychlovka, to zvládneš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.21 19:51

@Elishka1 zeptala jsem se, jak to probíhá a řekli mi, že tyčinku zavádí hluboko do nosu, na kraj v nemocnici, že nestačí

• Citovat
  • Nahlásit
1163

Testování zvládlo i moje dvouleté dítě, naprosto bez problémů. Nějak nechápu co řešíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62

Úplně v pohodě to zvládneš!! :D A maminka tam alespoň nebude sama. Já osobně radši 100× testy do nosu než nevím… Zubař :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.21 19:52

Moc vám děkuji za podporu :)

• Citovat
  • Nahlásit
737
15.5.21 19:54

Ja uz mamku nemam a dala bych kdovi co za to, abych s ni mohla mluvit 5 minut.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1859
15.5.21 19:54

Ona určitě přežila více nekomfortních až bolestivých situací v životě v tvůj prospěch. Já mám s mámou skvělý vztah, a podstoupila bych mnohem horší věci, abych jí mohla nějak podpořit a podržet. Ono být v nemocnici (min. dva týdny, podle toho, co píšeš) je dost nepříjemné, navíc to asi nebude banalita. Jinak lidi lifrují kvůli lůžkům po pár dnech…
Takže tvoje návštěva jí určitě potěší, a test z nosu proboha je fakt úplný prd… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat