Prosím o reference na Zubnilekari.com - Praha 3

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 21:37
Prosím o reference na Zubnilekari.com - Praha 3

Ahoj,

prosím o jakékoliv reference na zubní ordinaci Zubnilekari.com. K jakým lékařům tam chodíte? Je to na Praze 3, ordinace jsou pěkné, nové. Váhám, zda tam přehlásit děti. Můj osvědčený zubař bohužel děti nebere.

Nejedná se o reklamu, chodím sem už dlouho, ale v nicku mám křestní jméno, tak nechci, aby si to spojili.

Díky.

Přečtěte si článek: Péče o zuby v těhotenství: Na co pozor?

Reakce:
Kintyre
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 11.06.19 22:01

Za mě ne. Pokud se tedy jedná o Krejcárek. Byla jsem tam se synem, tenkrát cca 3 roky a chování už recepční bylo strašné. Doktorka sice lepší (prý je na mateřské a už tam není), ale po této návštěvě mě tam už nikdo nedostal. Jednoduše jsem asi otravovala 8o malé dítě, které bylo celkem v klidu, ale mělo žízeň a nás vzali až cca hodinu po té, než jsme byli objednání. Nikde tam nebylo v okolí, kde koupit vodu, tak jsme se vydali k autu, kde jsem vodu měla. Ale hned jsme byli problémový. Mě Dr nakonec neprohlédla (měla jsem propadlou kartičku pojištěnce - moje chyba, ale samozřejmě pojištění mám), ale chovali se ke mě jako k póvlu. V čekárně, kde jsme museli být o hodinu déle krom židlí, nebylo nic. Syna po chvilce přestaly bavit jeho hračky a samozřejmě jim hned vadil, že nesedí tiše na židli (recepční). No, už chodíme jinam (Jarov) a jsem spokojená přístupem a profesionalitou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 22:07

Dík za reakci. Ano, je to Krejcárek. Jedná se mi hlavně o to, jestli zvládnou dobře opravit kazy.

Kintyre
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 11.06.19 22:14

S tím neporadím. Mě stačila preventivní kontrola.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 22:17

Každopádně i tak děkuju.

Váš příspěvek
Reklama