První trimestr - bolest na straně břicha

137
15.3.21 08:27

První trimestr - bolest na straně břicha

Hezký den 🙂
Dnes jsem 7+2 a nad ránem mě vzbudila celkem intenzivní bolest břicha. Ne přímo podbřišek, ale nalevo, směr ke tříslu. Silná, ale spíše táhlá bolest, žádná křeč. Žádné špinění nic. Nechtěla jsem hned urgovat dr, kdyby se stav zhoršovat, tak, samozřejmě, ano.
Napadlo mě, zda už teď nemohu cítit zvětšující se dělohu? Její vazy? Setkala jste se s tím některá už v prvním trimestru? Moc děkuji za zkušenosti :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
567
15.3.21 08:40

Ahoj, mě to dole bolí v podstatě od té doby, co vím, že jsem těhotná. Někdy vystřelující bolesti, často spíš táhlá a tupá bolest v podbříšku, občas zabolí čípek.. Dr. říkala, že je to zcela normální. Pokud nebudeš krvácet a nebude se to zhoršovat, brala bych to jako jednu z radostí, kterou s sebou nese tohle „nejhezčí období v životě ženy“ :mrgreen:

Příspěvek upraven 15.03.21 v 10:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
15.3.21 08:46

Ahoj jsem 20tt a od včera mě píchá taky v podbřišku 😁je to normální zvětšuje se děloha a v tom nejhezčím období to prostě bolí 🤩 😁sem ráda že dneska mám pokoj občas mě kopne prcek a je to taky fajn hodně štěstí 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17300
15.3.21 09:14

To budou vazy..bolelo mě to v každém těhotenství..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
137
15.3.21 09:53
@Sardelka píše:
Ahoj, mě to dole bolí v podstatě od té doby, co vím, že jsem těhotná. Někdy vystřelující bolesti, často spíš táhlá a tupá bolest v podbříšku, občas zabolí čípek.. Dr. říkala, že je to zcela normální. Pokud nebudeš krvácet a nebude se to zhoršovat, brala bych to jako jednu s radostí, kterou s sebou nese tohle „nejhezčí období v životě ženy“ :mrgreen:

Děkuji moc, myslela jsem si to a také tím uklidnovala :D jen mě to nad ránem trochu vylekalo, co se děje, protože doteď nic. Ale pak jsem se uklidnila tím, že to nejsou křeče jako při ms a hlavně nekrvacim, ani drobet špinění, takže ufff.. Píši si to tedy na seznam „radostí“ :P :lol: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
16.3.21 20:19

Dobrý den, dnes jsem byla u doktora a měla bych být v pátém týdnu ale není ještě nic jistého, ale mám úplně stejnou bolest na levé straně, přijde mi že mi to jde občas až do noty, taková tahavá bolest. Také mám samozřejmě strach, jsem poprvé těhotná. Ale docela jste mě uklidnili, že se nic neděje 🙂Děkuju vám. Jen nevím jestli je normální, že to poboliva každý den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
877
16.3.21 20:22

@Anonym 29 ty bolesti k tomu patří ale určitě to svému lékaři řekni… On ti řekne co a jak 😊.. Jinak já sem Teda 20 tt a mě poboliva podbrisek taky občas prostě tak to je 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat