Prvorodičky Červenec 2019 - uz za chvíli❤️

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineDeňa1995
Kecalka 106 příspěvků 12.06.19 12:43
Prvorodičky Červenec 2019 - uz za chvili❤️

Ahoj holky :oops: pridejte se ke me, ktera rodi poprve v Cervenci letosniho roku? Me to teda straaaaasne rychle uteklo 8o mam termin 20.7.2019, jsem prvorodicka a cekame holcicku Natalku. Bojite se prvniho porodu? Ja teda ZATIM moc strach nemam, uz chci at je venku :dance: :kytka:. Nahore mam zatim 10kg. Problemy v tehu vubec zadne (jakobych nebyla vubec tehotna) :lol:. Jen co me trapi je, kdyz me mala tlaci na bok v oblasti vajecniku, kdyz blbe lezi :roll: musim ji lehce postouchavat at se posune :mrgreen: a me hned bolesti prejdou. Jak jste na tom vy? :kytka:

Reakce:
Kanah
Kecalka 101 příspěvků 12.06.19 12:52

Ahoj, taky cekam prvni v červenci, taky holcicku. Uz tri tydny mi hrozi předčasný porod, tak ležím a popohanim cas, aby uz byl červenec a ja se mohla zvednout, ujít par metrů a hladce a jen tak mimochodem porodit :D Porodu se zatim nebojím, mam plnou hlavu strachu o to, aby byla holčička zdravá, takze na jiny obavy neni misto. Nabrala jsem 13 kg a tajne doufam, ze vic uz to nebude :) Tlačeni na vajecniky vubec neznam, zato na mocak, to je radost. Uz mas doma vse připraveno a nakoupeno? :)

hicha
Povídálka 30 příspěvků 41 inzerátů 12.06.19 13:23

Holky, trochu vám závidím:) já to mám za sebou už třikrát, naposledy před půl rokem (a už je to opravdu naposledy). Pokaždé jsem se strašně těšila a ty první momenty s miminkem-je to něco nepopsatelného..užijte si poslední týdny s bříškem a do těch začátků přeju hodně sil a pevné nervy;)

Wendea71
Ukecaná baba ;) 2256 příspěvků 12.06.19 13:26

Ahooojky ja mám termínem 27.července ale posunuly mi ho na 24.Taky už čekám. Klidně bych brala rodit i dřív. Taška do porodnice připravena a věci na mimino snad taky. Čekám holčičku Esterku a moc se na bi a tatínkem těšíme. :*

Aduš8
Závislačka 4782 příspěvků 12.06.19 13:27

Ahoj, my čekáme v červenci, ale druhé, narodí se nám princezna, na kterou doma čeká rok a půl starý bráška. Tím, že je ještě takhle malý, tak nějak nemám čas mít obavy. Rodím plánovaným císařem už podruhé, takže vím, do čeho jdu. Pořád se nemůžu dokopat k tomu, abych vše dopřipravila a sbalil tašku do porodnice :zed: ty vedra mi tedy dávají zabrat a to jsme přibrala jen 6 kg. Na záchod lítám každou chvíli, jsem jak prostatik :mrgreen:

Uživatel je onlineM-A
Kecalka 325 příspěvků 12.06.19 13:48

Já mám termín 29.7. A čekám druhé dítko, holčičku Kačenku, máme ještě 5,5 leteho kluka, kterého jsem rodila v prosinci a bylo to rozhodně lepší, ty vedra mi davaj zabrat.
Tak hodně sil do posledních týdnů :palec:

M.o.n.i.k.k.k.k.
Stálice 99 příspěvků 1 inzerát 12.06.19 14:00

Ahoj :) ja jsem prvorodicka a termin mame 20.7. Vypada to, ze cekame chlapecka Adamka :srdce: Ale ukazal se nam jen jednou na druhem screeningu. Jinak na vsech ostatnich ultrazvucich mel nozicky u sebe, tak uvidime, aby nakonec na porodnim sale nebylo prekvapeni :lol: jinak ho mam stale hlavickou nahore, tak uvidim jestli se stihne jeste pretocit nebo budu mit cisarsky rez.
Do minuleho tydne jsem se citila skvele a ani mi nepripadlo nejak moc, ze jsem tehotna. Ale co zacaly ty horka, tak je to uz narocne a to jsem nabrala v tehotenstvi jen 6 kg. Cele dny jsem zavrena doma a radeji vubec ven nevychazim. Jsem zvedava, jak to dalsi cca mesic zvladnu :D

fíkofka
Kecalka 131 příspěvků 12.06.19 14:03

Ahoj, my čekáme taky holčicku - Ellinku. Termín máme už 5. 7.. Doma už je všechno nachystané, připravené a teď se psychicky připravuju i já :D čaj z maliníku, lněný semínko a aniball.. tak uvidíme, jestli to k něčemu pomůže. Zítra jdu na první monitor, tak jsem zvědavá :)

Kecalka 106 příspěvků 13.06.19 07:43

@M.o.n.i.k.k.k.k. Taky je to pro me dost narocne a to mam 10kg nahore nedokazu si predstavit vic :lol: vcera jsem sla kousek na prochazku v 33 stupnich vedru a funela jsem jak kdybych sla turu :mrgreen:

Kecalka 106 příspěvků 13.06.19 07:43

@Kanah maaam :oops: a porad bych neco vymyslela kupovala dalsiho :lol:

M.o.n.i.k.k.k.k.
Stálice 99 příspěvků 1 inzerát 13.06.19 07:49

@Deňa1995 ji, to znam :) ja taky funim i kdyz jdu jen kousek. Jsem zvědavá, jak udycham a zvladnu porod, pokud budu rodit prirozene. Fyzicku nemám skoro zadnou, protoze od zacatku tehu jsem na neschopence. Takze pohyb skoro zadny :?

Kecalka 106 příspěvků 13.06.19 09:31

@M.o.n.i.k.k.k.k. Ja taky zadny pohyb vubec  :roll:

Váš příspěvek
Reklama