Půjčka 40000,-- ženě na MD

Anonymni
1.11.07 12:42

Půjčka 40000,-- ženě na MD

Omlouvám se všem, že píšu jako anonym, ale dostala jsem se do velmi nepříjemné situace a za kamarádku si vzala úvěr ve výši 38600,–- a jelikož mě přestala splácet musím to splatit já. Je to úvěr od providentu a měsíční splátky jsou hrozně vysoké. Takže přemýšlím jak to splatit. Nevíte o společnosti, která půjčí mamince na MD s delším splácecím obdobím, že bych úvěr převedla k nim. Děkuji za rady a hlavně neříkejte že jsu blbá protože to jsu a musím to nějak vyřešit.
PS: píšu schválně jako anonym, aby mě nemohl manžel nebo nikdo jiný vypátrat na internetu protože o tom nikdo neví.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

236
1.11.07 14:21

S tím kde si půjčit ti nepomůžu, ale z vlastní zkušenosti vím, že to že si na MD nikoho nezajímá a určitě ti to žádná banka neulehčí… A opravdu to z ní nevimámíš, ani kdyby si na ni někdo došlápl? Ne manžel, ale nějaký robusní kamarád? A nedej Bože, aby ti na to pak přišel manžel, to by byl mazec- nebylo by lepší mu to vyklopit a něco společně vymyslet???? Majka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
1.11.07 15:07

No, za sebe radím vyklopit manželovi pravdu… teda pokud to není vyloženě cvok. Tobě osobně (myslím tím bez manžela) nikdo půjčku asi nedá, takže když to budeš tajit, leda si zaděláš na velké problémy…

Sice asi bude kravál, protože splácet cizí dluh je fakt pitomost, ale jsme lidé omylní - a 40000 ještě nejsou statisíce - zatím…

Provident má týdenní splátky, že? umožňuje vůbec splatit dluh předčasně? Mám ti nějak dojem, že to nejde…

A mimochodem, pokus se došlápnout na tu tvou „kamarádku“, to musí být taky prima dobračka…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
anonymka 84
3.5.12 09:58

já jsem též měla provident a měla jsem velké splátky poté jsem otěhotněla a přišel problém s placením.davala jsem o polovinu míň než jsem měla,stále my volaly vyhrožovaly atd,a půjčku jsem měla rok po splatnosti a stále jsem jí platila.po menších splátkách,ale platila.Nejhorší byly ty telefonaty,ale dalo se to.když mi zbývalo doplatit 1500tak mi nabýdly pujčku 4tis abych se vyhoupla zpět nahoru jako kladný klient,vzala jsem to,ale ne hotovostní ale bezhotovostní,míň přeplatíš a nyní i tu mám splacenou a jsem u nich čistá

• Nahlásit
  • Citovat
115
18.12.13 16:10

Zdravím nevíte kdo půjčí se zápisem v registru. Pobírám rodičák brigáda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14766
18.12.13 16:17

@berusina Lichváři.

Nebo zastavárna, když dáš do zástavy něco cenného a snadno zpeněžitelného. Třeba zlato, šperky nebo nemovitost (americká hypotéka). Pak ale musíš počítat s tím, že v případě nesplácení podle dohody o to přijdeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
18.12.13 16:22

Tak do zástavy nic nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.12.13 19:48
@berusina píše:
Tak do zástavy nic nemám.

Jsem na rodičáku, půjčil mi provident.ale musel tam být psaný i manžel. Na poprvé půjčili 22 tisíc.
Ale já to vracela po 14 dnech, takže jsem nezaplatila nic navíc. Jinak to je mazec hotovostka co přeplatíš

• Nahlásit
  • Citovat
51
20.12.13 20:05

Anonymní: té kamarádce bych rozbila držku, ať to udělá někdo z vymahačů dluhů. A ať jí vyřídí, že teďka má rozbitej ksicht a pak bude mít zlomené nohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama