půjčka v pracovní neschopnosti

Anonymni
16.10.07 12:25

půjčka v pracovní neschopnosti

chtěla jsem se zeptat jestli mě někdo neporadí zda mě některá banka půjčí 100000kč když jsem v pracovní neschopnosti pro rizikové těhotenství?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

334
16.10.07 12:49

To si netroufam odhadnout, ale myslim, ze asi ne. Posuzuji se prijmy atd, a vyhledove budes na materske, takze vlastne nebudes vydelavat, a pak budes na rodicovske, a myslim , ze splatky budou urcite na vice jak rok …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.10.07 13:03

Ahoj, mě půjčila v 9. měsíci těhotenství spořitelna 200 tisíc, takže bylo jasný, že jsem těhu, nešlo to přehlédnout . Mám u nich léta účet a de facto, na takhle „menší“ částku jsem nic nedokladovala. Přišla jsem, zeptala jsem se, jestli mi je půjčí a oni půjčili - myslím, že na 5 let.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
16.10.07 13:06

Já si to sice taky netroufám odhadovat, ale myslím, že ti co mají pravidelný příjem, což mateřská je, mají asi šanci. Já osobně jsem nezaměstnaná a jelikož podle sociálky manžel vydělává „mnoho“ peněz, nemám nárok ani na korunu. A u banky mi bylo řečeno, že pokud bych doložila, že mám pravidelná příjem, mohla bychj dostat půjčku. A konkrétně tam zmiňovali mateřskou, důchod, rentu apod. Takže to zkus, za zkoušku nic nedáš. Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
10757
16.10.07 13:27

určitě zkus svou banku, u který máš vedený účet. je dost možné, že nebudeš potřebovat žádný doklad z práce. a s nemocenskou? kdybys mela chřipku, tak jim to taky neříkáš, zamestnaná jsi, tak co. tvoje šance vidim jako velke.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
16.10.07 19:44

Ahoj,

já jsem si těsně po porodu, tak týden, brala půjčku na 350 000Kč a taky mi ji dali bez problémů. A to jsem říkala, že jsem akorát po porodu, vlastně jsem tam měla i mimi v kočárku a nic, nevadilo to.

Tak snad ti jí dají. Já si jí brala v České spořitelně.

Šárka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.10.07 12:06

pujčka v pracovní neschopnosti

moc děkuju za vaše odpovědi, mám účet u české spořitelny, tak to zkusím jestli mě něco dají děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
17.10.07 12:07

pujčka v pracovní neschopnosti

moc děkuju za vaše odpovědi, mám účet u české spořitelny, tak to zkusím jestli mě něco dají děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
pavla564646
16.9.13 08:10
@Anonymni píše:
moc děkuju za vaše odpovědi, mám účet u české spořitelny, tak to zkusím jestli mě něco dají děkuju

ano dají je to také příjem.

• Nahlásit
  • Citovat
pavla564646
16.9.13 09:57
@pavla564646 píše:
ano dají je to také příjem.

si normálně zaměstnána i když práceneschopná, mě dala Česká spořitelna.

• Nahlásit
  • Citovat
pavla 564646
16.9.13 10:22
@pavla564646 píše:
si normálně zaměstnána i když práceneschopná, mě dala Česká spořitelna.

však nemusíš nikomu vykládat že jsi na rizikovém nebo nemocná. potvrzení o příjmu z práce nebo výplatnice a je.

• Nahlásit
  • Citovat
lada 1981
16.9.13 14:53
@Pavla 564646 píše:
však nemusíš nikomu vykládat že jsi na rizikovém nebo nemocná. potvrzení o příjmu z práce nebo výplatnice a je.

jen nenormální člověk si může vzít takovou pujčku na mateřské. :(

• Nahlásit
  • Citovat
alena 561985
17.9.13 13:58
@lada 1981 píše:
jen nenormální člověk si může vzít takovou pujčku na mateřské. :(

půjčka? se rovná dluhy, mateřská a dluhy nechci ani pomyslet…

• Nahlásit
  • Citovat
481
15.1.18 10:22
@Anonymni píše:
chtěla jsem se zeptat jestli mě někdo neporadí zda mě některá banka půjčí 100000kč když jsem v pracovní neschopnosti pro rizikové těhotenství?

Na nemocenské půjčí protože seš řádně zaměstnaná. Mě taky půjčili 42000 v bance v 7. měsíci na nemocenské. Ale na mateřské a rodičovské již nepůjčí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama