Půjčka cca 150 tisíc na auto - poraďte

Anonymní
9.8.13 10:28

Půjčka cca 150tis na auto

Ahoj. Potřebovala bych půjčku na auto. Jsme čtyři, příjem máme cca 30tis měsíčně. Žádnou půjčku nemáme, pouze si platíme stavebka a jsme v nájemním bytě (státním). Zkoušela jsem se dívat na web. stránky různých bank a jde mi z toho hlava kolem. Nepůjčoval jste si někdo v poslední době přibližně stejnou částku? Kolik platíte? Jde mi o to, že bych to chtěla mít cca za 3-4 roky zaplacené a samozřejmě bych chtěla přeplatit, co nejméně. Děkuji za info.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
9.8.13 10:30

Ještě doplním, že některé autoservisy nabízí přímo úvěr od různých společností a v takovém případě mají i slevu na auto, což možná ve finále vyjde levněji, než např. půjčka v bance. Ale jde o to, že mají u všeho tak všeobecné informace, že stejně to každému řeknou až když tam člověk přijde a auto si vybere… např. auto esa má napsáno u aut, že u vybraných společností mají slevy na auto.. v tom, aby se prase vyznalo…

• Nahlásit
  • Citovat
10048
9.8.13 10:33

A proč si nevezmete auto na leasing??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
9.8.13 10:34

Půjčovali jsme si 100 tisíc u GE Money, platím 2 400 na 5 let, přeplatím 40 tisíc :roll: Teď jsem si zjišťovala, že u Air Bank bych přeplatila o 20 tisíc méně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4874
9.8.13 10:36

Pred sesti lety jsme si pujcovali 50tis.. Cast jsme platili hotove a cast si pujcili. Musim rict, ze autobazar stal hodne o to, abychom si od nich pujcili a smlouvalo se jak na tureckem bazaru 8o Nejdriv bychom preplatili asi 20tis. a platili dva roky, kdybychom pristoupili na prvni nabidku…Stravili jsme tenkrat u obchodaku cele odpoledne a nakonec jsme preplatili asi 8tis., splatky jen sest mesicu a jeste jsme dostali DVD prehravac :nevim: Tak nejak, uz si to resne nepamatuju… Takze neco jineho je, co oficialne pisou a co usmlouvas na miste…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
9.8.13 10:37

@Dice Tak na leasing bych určitě auto nebrala. U leasingu musíš povinně po dobu leasingu platit i havarijní pojištění, což není nemalá částka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4981

Kupovala jsem si auto u ESA. Nabízeli mi nějakou „banku“ nevím co to bylo a tam byla splátka 4 700 Kč na 5 let, půjčka byla 90 000 Kč myslím. Když jsem řekla, že to ani náhodou tak nakonec přišli s tím, že ještě cetelem za 2 300 Kč na 5 let na tu samou částku ;).

Mazec rozdíl :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848

Nepůjčovat si na auto, za prvé nemáte techničák a přeplatí se o hodně víc než v bance. Když už, vzala bych si klasický úvěr, ne leasing :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15816
9.8.13 10:42

Auto na leasing nebrat, když už tak na spotřebitelský úvěr. Zajít třeba do toho bazaru a zeptat se na jejich možnosti půjčení/úvěru a přepočítat si kolik zaplatíte/přeplatíte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4779
9.8.13 10:43

Nejlepší je vzít si úvěr u banky u které máte účet. U jiné byste si ten účet museli založit a to jsou další prachy navíc.
Hlavně si neberte auto na splátky v bazaru. Můj brácha kupoval fabii v bazaru na splátky u home creditu, ukecali ho a nespočítal si to a za auto který stálo cca 60 tisíc zaplatí ve finále o 100 tisíc víc. Takoví jsou to zloději. A až to doplatí, tak už z toho bude stará ojetá šunka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.8.13 10:44

Díky za info. Leasing určitě nechci- havarijko platit nechci a navíc, máme bonus na pojištění, což u leasingu také nevyužijeme. Takže určitě půjčku. Mrknu se na air bank, jak mi tady někdo radil a pokud pojedu pro auto do Esa, tak určitě nesouhlasit s první nabídkou - díky, dám si pozor.

• Nahlásit
  • Citovat
11595

@Dice Protože ojeté auto na leasing je pěkná blbost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
@Dice píše:
A proč si nevezmete auto na leasing??

na leasing bych si auto nebrala, pod dobu splaceni auto neni vase, ale patri leasingovce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.8.13 10:46

Jinak účet už mám xlet u Spořky. Tak ještě mrknu ještě jednou tam, ale tam se mi to zdálo dost hodně…

• Nahlásit
  • Citovat
2041
9.8.13 10:46

Já bych si na auto půjčku nebrala, asi bych počkala, až skončí ty stavebka. Než to auto zaplatíte, tak bude mít 1/2 hodnoty, možná i méně. Co bych doporučila, tak koupit si nové, i za 150 tis. už to jde, Škofin to má třeba i bez přeplatku a minimálně 5 let nedáte nic za servisy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama