Provident, jak rychle vše vyřídili?

Anonymní
31.7.13 12:01

Provident,jak rychle vše vyřídili?

Zajímá mě jak dlouho trvalo než ste dostali hotovostní půjčku, nutně si potřebuji půjčit a co nejrychleji.

Prosím ne jiné komentáře k Providentu, nejsem na to zvědavá, díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6472
31.7.13 12:03

Pokud budeš platit tak v pohodě. Myslím že příjdou hned další den nebo do týdne.

Pokud zapomeneš zaplatit tak budeš krutě pykat, tak jenom aby jsi to veděla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.7.13 12:07

Vyřízeno jsem měla do dvou dnů ale UZ NIKDY jinak zde je téma přečti si ho at víš do čeho jdeš
https://www.emimino.cz/…ident-91334/

• Nahlásit
  • Citovat
1065
31.7.13 12:08

Známý - volal dopoledne, a odpoledne peníze už měl. A u nás sousedka volala odpoledne na provident a druhý den u ní už byli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.7.13 12:10

Mě jde o 5 tisíc, a chystím se to splatit dřív, jen nevím zda je šance e do pátku mít? paní se mi ozve, někde ted je.

• Nahlásit
  • Citovat
1065
31.7.13 12:17

Já myslím, že je velká šance.. že to budeš mít dnes, nebo zítra. Myslím, že když se bere 5tisíc, splácí se pak necelých 9 tisíc..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.7.13 12:21

Prdolinka86 to je mazec 8o to je skoro 50% to je fakt hrůza

• Nahlásit
  • Citovat
31.7.13 12:22
@Anonymní píše:
Zajímá mě jak dlouho trvalo než ste dostali hotovostní půjčku, nutně si potřebuji půjčit a co nejrychleji.Prosím ne jiné komentáře k Providentu, nejsem na to zvědavá, díky moc.

Doporučuji si půjčit spíš od známého nebo někoho v rodině. 5 tisíc není závratná suma a navíc v závěru zaplatíš víc než sis půjčila. To se ti u přátel a rodiny nestane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.7.13 12:24

Potřebuji papír že pobírám rodičák? ten mi dají na ÚP?

• Nahlásit
  • Citovat
7806
31.7.13 12:31
@Anonymní píše:
Prdolinka86 to je mazec 8o to je skoro 50% to je fakt hrůza

toje skoro 100% ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.7.13 12:31

Rozumím zakladatelce dostala se do potíží a má dítě ale opravdu to nejde řešit jinak?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.7.13 12:33

Kacudka vlastně 100% to je fakt hnus zakladatelka je fakt blázen zavaří si na takové problémy. Vidí těch 5000kč ale to že bude muset vrátit 9000kč to už nevidí za 4000kč by měla pro dítě spoustu jídla a věcí nechápu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.7.13 12:36

Prosím Vás nechte si tady ty kecy, na to jsem se naptala. Nechápu proč se nedržíte tématu. Nemám žádnou půjčku a nikdy jsem neměla. Ale hold než mě dojde vyplacení spoření potřebuju je.
Tak si odpuste ty silácký řeči.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.7.13 12:47
@Anonymní píše:
Prosím Vás nechte si tady ty kecy, na to jsem se naptala. Nechápu proč se nedržíte tématu. Nemám žádnou půjčku a nikdy jsem neměla. Ale hold než mě dojde vyplacení spoření potřebuju je.
Tak si odpuste ty silácký řeči. [/citace

Máš to uvést na správnou míru. Jestli ti to nedochází snaží se ti tady lidi vymluvit aby sis zničila život ale někteří jsou opravdu :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
2615
31.7.13 12:51
@Anonymní píše:
@Anonymní píše:
Tak si odpuste ty silácký řeči. [/citaceMáš to uvést na správnou míru. Jestli ti to nedochází snaží se ti tady lidi vymluvit aby sis zničila život ale někteří jsou opravdu :pocitac:

O to se ale nikdo neprosí, otázka byla za jak dlouho se dostanou peníze, nic jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama