Půjčka v registru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
smajl1
Nováček 2 příspěvky 22.10.14 12:42
Půjčka v registru

Dobrý den, píši o radu. Nevíte zda je nějaká banka která půjčí i když je člověk v registru???Známá potřebuje sjednotit půjčky ale kvůli nezaměstnanosti manžela se dostali do registru. Děkuji za rady a zkušenosti.

Reakce:
Peczka
Nováček 22.10.14 13:02

Co já vím, tak pokud je v registru banka ji to neschválí.

xsaleen
Echt Kelišová 9249 příspěvků 22.10.14 13:02

Do toho bych se asi nepouštěla. Solidní společnost jí v registru nepujčí a ostatní je lichva a cesta do pekel

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 22.10.14 13:26
@smajl1 píše:
Dobrý den, píši o radu. Nevíte zda je nějaká banka která půjčí i když je člověk v registru???Známá potřebuje sjednotit půjčky ale kvůli nezaměstnanosti manžela se dostali do registru. Děkuji za rady a zkušenosti.

ne, banka ani solidní společnost to neudělá. jak je v registru, má smůlu.

smajl1
Nováček 2 příspěvky 22.10.14 15:20

Právě že říkala že chce zkusit nějakou tu nebankovní společnost a to jsem jí rozmlouvala.Tak jsem se právě chtěla poptat jestli jí někde jinde něco dají

Vrtacka
Kecalka 474 příspěvků 22.10.14 18:27

Ono být v registru je široký pojem. Jestli mají 1-3 opožděné splátky, tak se najdou banky, které to zafinancují. Zkusil bych třeba Airbank. Ale pokud jsou ty úvěry zesplatněné, tak to bohužel…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >