Rady, jak začít znovu po rozchodu?

Anonymní
7.4.21 20:59

Rady, jak začít znovu po rozchodu?

Zdravím, potřebovala bych trošku nakopnout a povzbudit, poradit co dál.. Předem se omlouvám za Román :roll:.
Po téměř deseti letech se semnou rozešel chlap, kvůli úplné banalite.. Máme spolu dvě děti, a společné bydlení.
Abych začala od začátku oba dva sme měli špatné dětství z kterého si oba životem neseme nějaké jizvy které nás omezují.. Náš vztah nebyl nikdy asi úplně idylický a často sme se hádali, ale vždy jsme si to vyrikali a jeli dal.. Když jsem zjistila že čekám druhé dítě, přišla jsem na to ze chlap si dopusuje a schází s mojí bývalou kamarádkou, to období nebylo naše nejšťastnější dohadovali jsme se a tak.. Pak jsem zjistila že se tahá s tou kamarádkou a téměř ji vyznává lásku, ale i toto období jsme nějak přečkali a zvládli, tvrdil mi že s ní nic kromě pusy neměl, tvrdí mi to oba a i když tomu nevěřím, snažím se.. Já si před nedávnem našla kamaráda se kterým sme si částo psali, ale převážně o hudbe a blbostech.. On to věděl, ale jeden večer mi udělal takovou hysterickou scénu, kdy to vyústilo až v to že mě psychicky ublížil skrz děti, kdy prohlásil dvakrát co neměl, do toho mě ponizoval a nadával až sem se s ním rozešla a vyhodila ho z bytu.. Jenže on to nechtěl chápat, prosil o odpuštění, tvrdil jak mě miluje a jak se za všechno omlouva, že lituje všeho co řekl… Řekla jsem mu že potřebuju čas abych mohla odpustit sobě i jemu, on na mě hrozně tlačil.. Ale dokázala jsem si to nějak srovnat a časem nám odpustit a udělat za tím vším tlustou čáru.. Tohle všechno se stalo před 7 měsíci, od té doby se to zdálo téměř idylické, málo kdy sme se chytli, mluvili sme spolu, trávili čas, dokonce jsem si do života vypustila i kamarádku s kterou si psal.. Jenže pak jsem před ní v opilosti prohlásila dvě pitomosti a ona mu to řekla, když ji vezl domu.. Téměř měsíc po tom co mu to řekla bylo všechno při starém, ale pak ze dne na den byl jako jiný člověk.. Přestal se o nás zajímat, vracel se domů až v noci nechtěl se mnou mluvit prostě nic… Když jsem na něj udeřila že se mi zdá divný a snažila se to s ním nějak vyřešit, tak sme se akorát pohádali řekl mi že sem mu ublížila tim co sem řekla, což je úplný nesmysl.. Když sem se ho ptala jestli mě miluje, řekl mi že je mé vždycky bude něco cítit protože sem mu dala děti.. Sebral se a přes noc byl pryč.. Rozešel se semnou, já si to pořád nějak nepripoustela a myslela si že mě trestá za to že já se před tim rozešla s ním.. Jenže já ho miluju, miluju ho opravdu moc ale vím že on už moje city nesdílí.. V mobilu jsem mu našla jak mu jeho pojišťovací agentka nabíhá, on mi sice tvrdil že ji poslal o háje ale zprávy měl promazane.. Nevím co mám dělat, já už se několikrát psychicky i fyzicky zhroutila, zhubla jsem během posledních 14 dní téměř deset kilo, přestala jsem mít úplně chuť k životu, začala jsem si ubližovat odvádí mi to pozornost od slz které nechci aby děti viděli a tak nějak to uklidňuje moji duši když se zakousnu do ruky, nemám pocit na zhroucení… Teď kolem sebe chodíme jak kdyby sme neexistovali.. Chtěla bych se od něj odstěhovat, protože mi psychicky ubližuje, schválně vždycky prohlásí něco čím ví že mi ublíží, ať už vyloženě mě nebo třeba jen někomu s kým mluví po telefonu a ještě pozoruje co to se mnou udělá… Ale já nemám moc možností, nemám nikoho na koho se obrátit, nikoho ke komu jít, natož s dvěma detma.. Mám nějaké dluhy, momentálně mi končí rodicak, a mám jen brigádu na které si sotva v dělám deset tisíc… Vůbec netuším co mám dělat, v hlavě mám černé myšlenky a jediné co mě drží při smyskech jsou moje děti…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7
7.4.21 21:46

Hele, první co by doporučila, tak opravdu odstěhovat od něj, a začít žít novým životem. Děti všechno cítí a všechno vidí. I když každý den vidí že tatínek s maminkou nemají rádi, tak budou v budoucnu hledat přesně takový vztah.
Pokud chceš aby tvé děti byly opravdu šťastné, nejdřív musíš být šťastná ty. Věřím že ty to zvládneš!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17508
8.4.21 12:48

Výměna manželek hadra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu