Ranní nevolnosti u 14 leté dcery

Anonymní
20.11.20 15:53

Ranní nevolnosti u 14 leté dcery

Dcera už čtrnáct dnů po ránu zvrací. Ne každý den, tak ob dva dny. Nezvraci jídlo, spíš jen žaludeční šťávy, což poukazuje řekla bych na psychiku. Jí normálně, je veselá, sice nějaký psychický problém měla, ale to jsme vyřešili, proto se mi nezdá, že by to bylo psychikou. Ale co jiného? Nevím, jestli jít k doktorce, protože bulimií, ani anorexií netrpí, je jen bledá, ale to může být tím, že je chudokrevná. Mohl by to být třeba Covid? Těhotná není, to vím na 100%. Máte někdo zkušenost a jak to řešit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7205
20.11.20 16:06

Nestresuje jí škola? že není 100% těhotná víš jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28359
20.11.20 16:06
@Anonymní píše:
Dcera už čtrnáct dnů po ránu zvrací. Ne každý den, tak ob dva dny. Nezvraci jídlo, spíš jen žaludeční šťávy, což poukazuje řekla bych na psychiku. Jí normálně, je veselá, sice nějaký psychický problém měla, ale to jsme vyřešili, proto se mi nezdá, že by to bylo psychikou. Ale co jiného? Nevím, jestli jít k doktorce, protože bulimií, ani anorexií netrpí, je jen bledá, ale to může být tím, že je chudokrevná. Mohl by to být třeba Covid? Těhotná není, to vím na 100%. Máte někdo zkušenost a jak to řešit?

Nejspíš to psychikou bude. Zajděte k praktickému lékaři, ať ji vyšetří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
20.11.20 16:09

Takhle špatně mi bylo většinou jen při menstruaci. Ale u vás to tak nebude, je to moc dlouho. Určitě bych aspoň zavolala doktorce, holčina se trápí. Zavolat a uvidíte. :nevim:
Přeji hodně štěstí vám i holčině, ať je vše v pořádku. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
20.11.20 16:10

Ráno většina lidí nemá co jiného zvracet, než šťávy. Jestli je to od psychiky nebo od fyzického problému opravdu neovlivní, kterou část žaludku vyhodíš…

Běžte k doktorce. Může být obětí kyberšikany, stejně jako mít problém s krční páteří, nějaký zánět v trávicím traktu nebo nádor nebo trpět úzkostí… nebo kdoví co ještě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14466
20.11.20 16:17

… nebo po vstaní nízký tlak… to se bez vyšetření říct nedá. :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3643
20.11.20 16:25

Krční pateř, diabetes, tehotenstvi, pokud nemá negativní test, nadory, syndrom pánevní kongesce, stres, infekce, helicobacter, léky, nesnášenlivost potravin, záněty git, slinivky co mne napadají za příciny a dalsí viz tabulka. Chce to návštěvu doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
20.11.20 22:33

Já myslím že každá z nás má zkušenost jak to řešit. Jít k lékaři ;) Jako sorry ale pokud mi 14dní dítě zvrací a já to napíšu na internet místo telefonátu lékaři…to je poněkud divné ne? Stejně tak si mohla zvednout telefon a zavolat doktorce. Můj syn má třetí den průjem, jinak mu není absolutně nic a taky jsem raději volala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 23:16

Může to být i nádor v hlavě, typicky děti zvrací ráno nebo v noci, protože vleže narůstá nitrolební tlak…tak utíkejte k lékaři! Znám bohužel z vlastní zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.20 00:25

Prosím o anonym - citlivé osobní informace.

Přesně to, co vaše dcera, jsem zažívala v dětství a dospívání.. zhruba od 7 let.. důvod byl stres a úzkost. Bohužel to nikdy nikdo neřešil a styděla jsem se svěřit rodičům. Tehdy byla možná jiná doba.. ale pokud si promluvíte s dcerou a zjistíte, že za tím je stres, bylo by dobré to řešit např. s psycholožkou. Pokud jsou důvody jiné, určitě bych se poradila s lékařem.

• Citovat
  • Nahlásit
154
22.11.20 10:59

Řešilo bych to s doktorem.. může to být cokoliv..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama