Recenze mléka KENDAMIL 1?

22.1.20 22:43

Recenze mléka KENDAMIL1 ?

Dobrý den, nějaké aktuální recenze mléka kendamil 1?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

625
22.1.20 22:54

Sice 1 jsme měli jen v té malé plechovce, Která je dobrá na cesty. Malou jsem kojila 8 měsíců, pak přešla na 2 a 3. Dobře se rozpouští, chutnà, voní. Žádná zácpa ani průjem. Jednou jsem si ho dala i do kávy. Pediatra mě za toto mléko pochválila, měla jsem pocit, že když už nekojím, tak dávám dceři to nejlepší. Je teda tlusťoučká tak snad to není z toho, že mlíčko je plnotučné. Horší dostupnost, jsem z Ostravy a tady se dá sehnat v pár prodejnách s dětským zbožím, já většinou kupovala přes internet. Teď už má 1,5 roku a dávám vanilkové Hami na večerní uspání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8739
23.1.20 00:11

@Kyticka611 spokojenost. Od narození 1 s kojením částečně a teď už brzo 2. Super rozpustnost, vůně, chuť, není tam palmac a jiný sragory. Malá je akorát. Žádné potíže se zazivanim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
337
23.1.20 06:00
@Térouš píše:
@Kyticka611 spokojenost. Od narození 1 s kojením částečně a teď už brzo 2. Super rozpustnost, vůně, chuť, není tam palmac a jiný sragory. Malá je akorát. Žádné potíže se zazivanim

Naprosty souhlas.. :palec:
My ted koupili kasi od Kendamilu, bananovou.. Tak zacneme, a brzy prejdeme na 2. Za me nejkvalitnější UM u nas na trhu. Uz jsem koukala konecne Dr. MAX ma Kendamil normalne v lekarne, ne jen v eshopu. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
23.1.20 07:12

Za mě jednička, navíc že je plnotučné nemusí dítě vypít 1000ml, ale třeba jen 800ml, což je u nás supr, protože mám nejedlíka. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 16:42

Za nás super :) Doporučujeme!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
24.1.20 02:28

Měla jsem radost, vonělo mi, malý byl ze začátku spokojený, ale pak najednou zácpa :( a ublikávání i po 3 hod. když už chtěl další porci. Dr říkala, že mu zřejmě nesedlo a mě to mrzelo, mám i přesto tohle mléko z UK za jedno z lepších na trhu díky složení. Až bude větší chci zkusit znovu zavést 2.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama