Regenerační kapky?

33
25.7.19 10:59

Regenerační kapky?

Dobrý den,
Ráda bych se zeptala, zda existuje něco na přírodní bázi jako např. kapičky, co by mi pomohly od dlouhodobějších stresových situací, celkové únavě, vyčerpání organismu, k lepší regeneraci a tudíž více energie a vnitřního klidu. Mám sedavou práci v kanceláři (již 5 let) a věnuji se cca rok a půl intenzivnímu cvičení. Pociťuji ovšem v poslední době enormní vyčerpanost, ospalost, únavu, bolest celého těla i jen při mírné zátěži v posilovně na kterou jsem byla dříve zvyklá a bylo to celkem denní kafe. Soustředěnost nulová, ztráta zájmu a jiskry do života. Ráno přemáhání abych mohla vstát z postele, připadám si den co den jak zbitá - a to ani nemusím cvičit. Nafouklost-opuchlost, váha se nehne, jak kdybych zadržovala velké množství vody a do toho po celý den únava. Nevím kde je problém. Myslíte, že je na vině dolehlost pěti let sedavé práce a oproti tomu silové tréninky a přemáhání se v posilovně? Tzv. extrém vs. extrém? Což mi stále více lidí naznačuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1930
25.7.19 11:27

@Werull Nechala bych si otestovat stitnou zlazu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
25.7.19 12:09

Opuchlost a extrémní únavu bych řešila s lékařem, může znamenat zdravotní problém, který ti žádné kapičky z bylinek neodstraní. V práci se snaž protáhnout aspoň 2× za pracovní dobu, zkus pohledat na youtube nějaká cvičení do kanclu. Snaž se o pobyt na čerstvém vzduchu a pokud máš nějaké fitness doplňky stravy, tak se na ně vykašli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama