Holení - typy a rady

Anonymní
23.7.19 17:38

Holení typy a rady

Ahoj, mám asi hloupý dotaz, ale tyhle věci jsou pro mě furt nové (je mi 16). Takže chci se zeptat jak to děláte s holením „tam dole“ aniž byste pak měli ty rudé pupínky kolem a do hladka? Vím, že je to opravdu hloupé a trapné, ale já prostě nikdy to neudělám tak aby to bylo prostě úplně hladký a bez pupínků a nebo když už se mi to jakoby povede tak to vydrží jen dva dny třeba a pak když se znovu hned holim tak už mám pupínky, třeba se porezu a není to úplně hladke. Bože teď se cítím fakt hloupe, ale já nemám nikoho kdo by mi s tím pomohl nebo tak…děkuji všem co mi normálně odpoví a nevysmejou se mi za to. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7702
23.7.19 17:43

Určitě ne tupým kopáčem a na sucho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.19 17:44

Ahoj, ja to mam uplne stejne, a to je mi 40. Trochu se to zlepsilons cetnosti holeni, cim casteji, tim lepsi, ale celkove to je stejny. Hele, je to jako kdyz si chlap holi oblicej, taky ma druhy den strniste. Zavidim, jestli je nekdo, kdo to tak nema.

Co pomuze, je treba odstraneni laserem, to pak neni nic.

• Citovat
  • Nahlásit
3353
23.7.19 17:51

Při použití žiletky (v mém případě) vypadám jak Vodňanské kuře už druhý den, přijde mi to dost k ničemu. Takže třísla a okolí depiluju klasickým škubacím stroječkem, jako mám na nohy, to pak vydrží alespoň 14 dní pěkně hladké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42699
23.7.19 17:54

Elektrický strojek, natřu pánským Nivea balzámem po holení a zasypu dětským zásypem. Řekla bych, že klíčový je tam ten zásyp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6973
23.7.19 17:55

Zkus si to holit po směru chloupků, tzn. od shora dolů a ošetři to dětským zásypem. Trochu to pomáhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6230
23.7.19 17:56

Není to hloupý ani trapný. Je to normální. Proč by se ti měl za to někdo vysmívat? ;)

Potřebuješ především ostrou žiletku, přípravěk na holení (já používám obyčejnej sprchovej gel), trpělivost, opatrnost a během procesu často žiletku vymývat. Chlupy prostě rostou, někomu pomaleji, někomu rychleji. Já si nohy holím jednou týdně. Mám řídký chlupy a zrovna tam mi rostou fakt pomalu. Podpaží holím tak 2× do týdne a frndu taky zhruba 2× do týdne, ale popravdě by to chtělo spíš každej druhej den. Ve tvých letech jsem si tato místa holila denně. Čím jsem starší, tím jsem línější a už na to dlabu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18113
23.7.19 18:05

Hodně ostrá žiletka, nebo elektrický strojek (ten sem používala v těhotenství, když sem si tam neviděla, abych se neporezala) :mrgreen: nicméně pokud to nevyskubes i s kořínky (au au), tak stejně za 2 dny máš zas strniště. A je fajn to zasypat dětským pudrem, pak se nedělaj ty pupínky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
791
23.7.19 18:14

Me pomohlo neholit se tak casto a proti smeru. A holim se teda ze strany na stranu a jsem ok :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42235
23.7.19 18:26

Ten trhací depilační strojek je jen pro silné nátury, jsem to nedala :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1670
23.7.19 18:39

Preferuji mokré holení, tzn. ostrá žiletka a dobrá pěna na holení (za mne Astrid femina). Holím ob den, protože jsem po tátovi chlupatice :mrgreen:, a po každém holení mažu pánským balzámem po holení (Balea Sensitive, mnohem lepší je Welleda, ale ta je dost drahá). Na vosk jsem srabík a na laser nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1276
23.7.19 19:04

@klamonožka to musí hrozně bolet 8o Ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.19 19:26

Jako mlada jsem se take holila, nejdrive ziletkou, Z toho jsem mela hned pupiky, ktere casto hnisaly, zarustaly, nebylo to pohodlne. Pichalo to. Pak jsem mela epilator. Jako vydrzelo to dele, ale stejne problemy, zarustani. hnisani. Po zhnisanych pupinkach mi zustaly, jizvy a vypadalo to hrozne. Pak jsem se i stydela ukazat se pritelovi. Byla jsem s tim u lekare, rikal, ze je to geneticke, nekdo na zarustani trpi vic. A doporucil mi se neholit, ze to stejne neni zdrave. Nakonec mi vsichni dlouhodobi partneri rekli, ze se jim oholena pipka vubec nelibi, skrabe atd. A ze se holit nemam. Nakonec prislo prozreni, ze tento dnesni trend se muzum vlastne ani nelibi. A i ja jsem zjistila, ze se mi penis libi vic tak, jak ma byt. V puberte to asi jeste nebudes chtit pochopit (ani ja nechtela). Dej si bacha at ti nezustanou jizvy jako mne. Jizvy jsou naporad a pak uz oholena pipka nikdy nebude vypadat hezky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.19 19:33
@Anonymní píše:
Jako mlada jsem se take holila, nejdrive ziletkou, Z toho jsem mela hned pupiky, ktere casto hnisaly, zarustaly, nebylo to pohodlne. Pichalo to. Pak jsem mela epilator. Jako vydrzelo to dele, ale stejne problemy, zarustani. hnisani. Po zhnisanych pupinkach mi zustaly, jizvy a vypadalo to hrozne. Pak jsem se i stydela ukazat se pritelovi. Byla jsem s tim u lekare, rikal, ze je to geneticke, nekdo na zarustani trpi vic. A doporucil mi se neholit, ze to stejne neni zdrave. Nakonec mi vsichni dlouhodobi partneri rekli, ze se jim oholena pipka vubec nelibi, skrabe atd. A ze se holit nemam. Nakonec prislo prozreni, ze tento dnesni trend se muzum vlastne ani nelibi. A i ja jsem zjistila, ze se mi penis libi vic tak, jak ma byt. V puberte to asi jeste nebudes chtit pochopit (ani ja nechtela). Dej si bacha at ti nezustanou jizvy jako mne. Jizvy jsou naporad a pak uz oholena pipka nikdy nebude vypadat hezky.

Přesně upravovat, zkracovat, proč ne…ale tohle holení na holčičku je děsna móda…já si pipinu upravuju na cca 0,5_1cm a tisíce děkovných dopisu a žádné zarůstání pupínky ble

• Citovat
  • Nahlásit
3353
23.7.19 19:36
@35ja píše:
@klamonožka to musí hrozně bolet 8o Ne?

Si zvykneš. :lol:

Ne, jakože na těch úplně nejcitlivějších místech to samozřejmě škubacím strojkem neberu, ale jinak ano. Když jsem si poprvé vytrhávala chlupy na nohou, tak jsem taky myslela, že umřu, a pak už to bylo v pohodě, tady taky to bylo poprvé, podruhé, hrůza a teď už to bolí tak stejně, jako ty nohy.
Jakože, já jsem typ, kterého jakákoliv podobná „péče o sebe“ otravuje a nebaví a nejsem ochotná věnovat obden čtvrt hodiny holení se žiletkou (navíc jsem tmavý typ, všechno je hned vidět), takže to prostě jednou za těch 14 přežiju a mám klid. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama