Registrace k porodu Apolinář 14+0

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6021
24.4.12 11:29

registarce k porodu Apolinář 14+0

Dobrý den, ahoj.
Příští týden ve středu se chystám vyrazit k Apolináři k registraci k porodu.
Tak zjišťuji co se dá.
Prosím kdo tam teď v brzké době byl?
Kde to tam je? A kolik maminek tam bylo?
V kolik hodin je nejlepší tam jít?
Děkuji za odpovědi :hug: :mavam: Eva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
57058
24.4.12 11:37

Nikam chodit nemusíš, stačí si doma zapnout počítač a na zaregistrovat se na netu ;) Ono už to samo navede co a jak se má udělat. Registrovala jsem se tam koncem února a naprostá pohoda. Po registraci si člověk vybere datum a čas schůzky na vyplnění papírů, které jsou každý den odpoledne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6833
24.4.12 11:40

A co se registrovat přes net?Mrkni se na jejich stránky,píšou tam o tom :palec: Bylo by to bez stresu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5086
24.4.12 11:56

navíc na registraci na místě jsou volná jen 2 místa přes net tuším 6-8 ;) akorát si to chce hlídat ten 14+0 a čas 8:00 jinak tě systém vyšoupne ;) mrkni na jejich webovky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31597
24.4.12 12:05

podívej se na jejich webovky, mají to tam hezky rozepsané, jak se registrovat, jak se objednat na štempl do průkazky, mají i seznam, kde podle tp uvidíš přesně den, kdy se máš rezervovat :palec:

A už i Podolí prozřelo a dalo registrace tuším od 10h, takže už nikde člověk nemusí vartovat od brzkých ranních hodin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2602
24.4.12 12:26

Gladys - ono Podoli sice prozrelo, ale rozhodne neprozrely maminy, co tam uz v 6 rano cekaji…chlap me byl registrovat minuly tyden v nedeli a byl tam od cca 7hodin a byl asi 7., takze bych nespolehala na to, ze nemusim brzo vstavat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6021
24.4.12 12:58

Já vím o registraci přes net, ale bojím se, aby nás nebylo hodně a pak nemám šanci, myslela jsem, že osobně to bude na 100% :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
24.4.12 14:09

Ahoj holky
taky se budu registrovat cez net k Apolináři- ale co když na mně nezbyde místo- zkoušet to další dny?Mně registrace vycházi na víkend :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6021
24.4.12 18:59
@critline píše:
Ahoj holky
taky se budu registrovat cez net k Apolináři- ale co když na mně nezbyde místo- zkoušet to další dny?Mně registrace vycházi na víkend :think:

taky z toho mám strach, mně to vychází na středu, ale i tak :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5086
24.4.12 20:05

Holky fakt zbytečně plašíte, chce to teda sedět v 8:00 u počítače ten den, co jste 14+0 a kdyby náhodou, tak máte ještě dvě místa na osobní registraci - ale fakt nebojte ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6021
25.4.12 07:13
@mabis píše:
Holky fakt zbytečně plašíte, chce to teda sedět v 8:00 u počítače ten den, co jste 14+0 a kdyby náhodou, tak máte ještě dvě místa na osobní registraci - ale fakt nebojte ;)

Ahoj, no právě a kolik tam v těch 8:00 bude sedět dalších mamin :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57058
25.4.12 07:26

Já když jsem se registrovala, tak jsem byla asi 2 v těch 8 ráno :think: Je to asi 2,5 měsíce zpátky co jsem se registrovala ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6021
25.4.12 07:30
@tezi píše:
Já když jsem se registrovala, tak jsem byla asi 2 v těch 8 ráno :think: Je to asi 2,5 měsíce zpátky co jsem se registrovala ;)

tezi: díky za info, jsi hodná, a to se ti ukáže kolikátá jsi a zda jsi se tam dostala? Já ani ten postup moc nechápu, ale koukla jsem na to jen za pochodu, v rychlosti :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57058
25.4.12 09:09

Můžeš si vybrat na kolikátém místě se chceš zaregistrovat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6021
25.4.12 09:12
@tezi píše:
Můžeš si vybrat na kolikátém místě se chceš zaregistrovat ;)

aha, já to teda fakt moc nechápu, bojím se, že to zkazím a pak to nestihnu napravit, předběhnou mě ostatní a budu mít smůlu :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat