Reklama

Repromeda nebo Unica Brno?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PamelaDrtilova
Kecalka 279 příspěvků 26.12.17 14:54
Repromeda nebo Unica Brno ?

Ahoj ženy :kytka:,
chci se zeptata a poprosit o doporučení. Na novy rok chceme s přitelem podstoupit umělé oplodnění.
Moje gynda mi dala žádanku na Repromedu a doporučovala tohle centrum ale když jse byla v červenci na operaci s vaječníky byla mi zase doporučena Unica.
Ted váhám a proto se ptám vás, jaké jsou vaše příběhy a kde jste byli spokojení a nebo na co si máme dát pozor! Je jedna lepší nebo je to jedno? O ceník mi nejde, za díte bych dala vše!
Děkuji moc :srdce:

Reklama

Reakce:

Laurie
Kecalka 374 příspěvků 26.12.17 15:41

Kamarádka byla spokojená v Reprofitu v Brně, byla i v Repromedě, ale po neuspěšném IVF, šla do Reprofitu.

PamelaDrtilova
Kecalka 279 příspěvků 26.12.17 15:48

@Laurie Děkuji, Reprofit ani neznám určitě zkouknu. Děkuji :srdce:

Jerra
Kecalka 117 příspěvků 26.12.17 16:04

My jsme byli v Repromede, pani doktorka Tokareva je bezvadna no a 2 nasi mali kluci mluvi za vse ;)

PamelaDrtilova
Kecalka 279 příspěvků 26.12.17 16:08

@Jerra děkuji, o ní jsem slyšela že je milá  :hug:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 26.12.17 16:21

Za me spice unica, v repromede jsem byla ale na ivf nedoslo moje zkusenost s pani doktorkou Hromadovou nebyla nejlepsi a byly tam hrozne dlouhe cekaci doby. V unice jsem v rijnu podstoupila 1.ivf(vsechna embrya jsme mrazili mela jsem hyperstimulacni syndrom)Nasledne na to jsem podsoupila KET jedne blastocysty. Tedka zacinam 12tt a po nove roce me ceka 1.screening.Ale kazdemu muze vyhovovat jiny pristup.Ja jsem v unice spokojena mam tam i obvodniho gyn.dr. a vsichni jsou moc hodni. Zadne dlouhe cekani vzdy jdu na cas do ordinace. Takze za me urcite unica.Ale muzes si projit vice CARu a uvidis kde se budes citit nejlepe. Preji hodne stesti. :kytka:

Janli
Kelišová 5685 příspěvků 9 inzerátů 26.12.17 21:53
@Jerra píše:
My jsme byli v Repromede, pani doktorka Tokareva je bezvadna no a 2 nasi mali kluci mluvi za vse ;)

Taky ji miluju! Udělala nám krásnou holčičku. Já jsem pro Repromedu. My jsme tam byli spokojení. Dítě na první pokus.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >