Repromeda nebo Unica Brno?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PamelaDrtilova
Kecalka 279 příspěvků 26.12.17 14:54
Repromeda nebo Unica Brno ?

Ahoj ženy :kytka:,
chci se zeptata a poprosit o doporučení. Na novy rok chceme s přitelem podstoupit umělé oplodnění.
Moje gynda mi dala žádanku na Repromedu a doporučovala tohle centrum ale když jse byla v červenci na operaci s vaječníky byla mi zase doporučena Unica.
Ted váhám a proto se ptám vás, jaké jsou vaše příběhy a kde jste byli spokojení a nebo na co si máme dát pozor! Je jedna lepší nebo je to jedno? O ceník mi nejde, za díte bych dala vše!
Děkuji moc :srdce:

Reakce:
Laurie
Kecalka 387 příspěvků 26.12.17 15:41

Kamarádka byla spokojená v Reprofitu v Brně, byla i v Repromedě, ale po neuspěšném IVF, šla do Reprofitu.

PamelaDrtilova
Kecalka 279 příspěvků 26.12.17 15:48

@Laurie Děkuji, Reprofit ani neznám určitě zkouknu. Děkuji :srdce:

Jerra
Kecalka 120 příspěvků 26.12.17 16:04

My jsme byli v Repromede, pani doktorka Tokareva je bezvadna no a 2 nasi mali kluci mluvi za vse ;)

PamelaDrtilova
Kecalka 279 příspěvků 26.12.17 16:08

@Jerra děkuji, o ní jsem slyšela že je milá  :hug:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 919 příspěvků 26.12.17 16:21

Za me spice unica, v repromede jsem byla ale na ivf nedoslo moje zkusenost s pani doktorkou Hromadovou nebyla nejlepsi a byly tam hrozne dlouhe cekaci doby. V unice jsem v rijnu podstoupila 1.ivf(vsechna embrya jsme mrazili mela jsem hyperstimulacni syndrom)Nasledne na to jsem podsoupila KET jedne blastocysty. Tedka zacinam 12tt a po nove roce me ceka 1.screening.Ale kazdemu muze vyhovovat jiny pristup.Ja jsem v unice spokojena mam tam i obvodniho gyn.dr. a vsichni jsou moc hodni. Zadne dlouhe cekani vzdy jdu na cas do ordinace. Takze za me urcite unica.Ale muzes si projit vice CARu a uvidis kde se budes citit nejlepe. Preji hodne stesti. :kytka:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6277 příspěvků 26.12.17 21:53
@Jerra píše:
My jsme byli v Repromede, pani doktorka Tokareva je bezvadna no a 2 nasi mali kluci mluvi za vse ;)

Taky ji miluju! Udělala nám krásnou holčičku. Já jsem pro Repromedu. My jsme tam byli spokojení. Dítě na první pokus.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >