Řešily byste to ihned s doktorem, nebo to je prostě normální?

Anonymní
4.5.16 11:50

Řešily byste to ihned s dr nebo to je prostě normální?

Ahoj holky, omlouvám se za anonym, můj dotaz mi přijde takovej pitomej, ale poradit bych potřebovala. Jsem ve druhém trimestru a už od neděle mám závratě, bolesti žaludku, trošku průjem a hlavně velký křížový bolesti vystřelující do nohou…všechny symptomy jsou asi jednotlivě v těhu normální, ale když je toho takhle víc najednou, myslíte, že bych měla dr kontaktovat? Nebo počkat až do kontroly příští týden? Díky za rady :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15530
4.5.16 12:00

Já bych ji cinkla pro tvůj klid ;) max té pozve na dřívější kontrolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
306
4.5.16 12:00

Každý to má jinak, já jsem poletovala celé těhotenství, ale když tam zajdeš nic nepokazíš a máš jistotu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8519
4.5.16 12:02

Zavolat a nastínit sestře co se děje, měla by poradit, jestli přijet nebo je to v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2088
4.5.16 12:03

Mám skoro od začátku všechny ty čtyři příznaky najednou i nějaké další k tomu, těhotenství holt není vždycky příjemné :) ale pokud ti doteď nic nebylo a připadáš si divně, tak se klidně nech zkontrolovat, vždycky lepší jít zbytečně a mít klid, než něco zanedbat.. držím palce, ať je dobře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Zuzaniee
4.5.16 12:27

Já osobně pro svůj vlastní klid bych si k dr. určitě zašla :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
7531
4.5.16 12:33

Pohyby cítíš normálně?? Já bych brnkla a poradila bych se se sestrou, mě tohle dělá když to přeženu s aktivitama a vzhledem k tomu, že u první jsem neměla žádné kontrakce do břicha, ale pouze křížové bolesti, už jsem si tuhle taky říkala že snad v pondělí zavolám jestli mají okénko aby mě zkoukla. Každá jsme jiná a každá reagujeme jinak, jo a je fakt že jak jsem to o víkendu přehnala, tak jsem měla už i poslíčky do břicha. Takže dej na svoji intuiici a radši desetkrát zbytečně, než jednou pozdě. Nikdo ti hlavu neutrhne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.16 12:36

@medunka23 pohyby cítím zatím hodně slaboučké a jen sem tam…jsem teď v 18.tt a čekáme třetí mimi…už jsem si objednala od jedné maminky angelsounds pro větší klid…
a tomu dr se raději ozvu, pro jistotu

• Citovat
  • Nahlásit
7531
4.5.16 12:42
@Anonymní píše:
@medunka23 pohyby cítím zatím hodně slaboučké a jen sem tam…jsem teď v 18.tt a čekáme třetí mimi…už jsem si objednala od jedné maminky angelsounds pro větší klid…
a tomu dr se raději ozvu, pro jistotu

on ti opravdu nikdo hlavu neutrhne, navíc pokud čekáš třetí, tak asi nebudeš zbytečně plašit že… Já jsem o deset týdnů napřed, ale když to přeženu, tak mimčo spí, takže taky jsem pak nesvá a když už si říkám že asi teda někam zajedu, tak se probere

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2588
4.5.16 13:11

Po svých zkušenostech bych volala i kvůli blbině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64723
4.5.16 14:08
@Anonymní píše:
Ahoj holky, omlouvám se za anonym, můj dotaz mi přijde takovej pitomej, ale poradit bych potřebovala. Jsem ve druhém trimestru a už od neděle mám závratě, bolesti žaludku, trošku průjem a hlavně velký křížový bolesti vystřelující do nohou…všechny symptomy jsou asi jednotlivě v těhu normální, ale když je toho takhle víc najednou, myslíte, že bych měla dr kontaktovat? Nebo počkat až do kontroly příští týden? Díky za rady :)
řešila bych to ihned.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.16 16:59

Holky diky vsem, napsala jsem svemu gyndari a mam prijit v patek, zatim mam hodne pit a muzu max.3× denne paralen.Tak jsem si hned jeden vzala a je mi trochu lip

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat