Retro potraviny na oslavu - kde koupit

Napsat příspěvek
Velikost písma:
11999
17.2.23 15:07

Pokud by to nemuselo být v retro obalu, tak jsem viděla cukrovinky podobné našim retro v jednom eshopu s ruskými potravinami.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ariadne
17.2.23 15:39

Může to být i drogerie. Alpa, Dixie šampon atd. Z hecu bych dala i prací prášek Mercur nebo jak se to jmenovalo. Mají i v DM

  • Citovat
  • Upravit
24995
17.2.23 15:55
@Eemii píše:
Upekla bych citronovou babetu :)

Ja mam za retro dezert tu vitacitovou buchtu. Ale vlastně nevím, jak moc retro to má být. A v tescu prodávají retro řezy, ale proč to má takový název nevím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24995
17.2.23 18:06
@smile_xxx píše:
Myslíš tu, kde je vespod piškot, pak tvarohový krém a pak vitacitové želé? Jestli ne, tak dej prosím recept na tu tvou ;)

Jj tu, to je pro mě retro buchta.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11799
17.2.23 23:10

Aby to bylo retro, nesmi chybet Metro.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11112
18.2.23 15:02

Antiperle jsem viděla u nás v Coopu, ale teď nevím, zda je tam lze najít pořád. Plus tam prodávají třeba Vitacit..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15504
18.2.23 15:37

Arizonky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11112
18.2.23 15:39
@Sára 1 píše:
Arizonky

Jo pravda, i ty jsem v Coopu viděla, Pedro. To je celkově takový retro obchod :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77497
18.2.23 16:09
@Ploskutáček píše:
Aby to bylo retro, nesmi chybet Metro.
:palec: no to je fakt, a to se prodává pořád, v Bille to mají furt
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77497
18.2.23 16:09
@citlivaduse píše:
Jo pravda, i ty jsem v Coopu viděla, Pedro. To je celkově takový retro obchod :mrgreen:

jo v Coopu je retro i to, co retro být nemá :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11112
18.2.23 16:12

@stinga No právě :mrgreen: Ale když u nás ve vsi potřebuju jen pro pečivo, tak tam skočím, žasnu nad cenama a vracím se v čase :mrgreen:. Teď jsme byli na horách a tam měli v Coopu i ten mlynek na kafe ještě. To byla nostalgie.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15504
18.2.23 19:07
@stinga píše:
jo v Coopu je retro i to, co retro být nemá :?
:palec: Přesně. Ale třeba ty Arizonky mi připadají pořád dobře. Třeba Metro řezy mi připadají hnusné, že se to jíst nedá. To samé esíčka. Taky mi to nechutná.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová