Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Pokud by to nemuselo být v retro obalu, tak jsem viděla cukrovinky podobné našim retro v jednom eshopu s ruskými potravinami.
Může to být i drogerie. Alpa, Dixie šampon atd. Z hecu bych dala i prací prášek Mercur nebo jak se to jmenovalo. Mají i v DM
@Eemii píše:
Upekla bych citronovou babetu
Ja mam za retro dezert tu vitacitovou buchtu. Ale vlastně nevím, jak moc retro to má být. A v tescu prodávají retro řezy, ale proč to má takový název nevím.
@smile_xxx píše:
Myslíš tu, kde je vespod piškot, pak tvarohový krém a pak vitacitové želé? Jestli ne, tak dej prosím recept na tu tvou
Jj tu, to je pro mě retro buchta.
Antiperle jsem viděla u nás v Coopu, ale teď nevím, zda je tam lze najít pořád. Plus tam prodávají třeba Vitacit..
@Sára 1 píše:
Arizonky
Jo pravda, i ty jsem v Coopu viděla, Pedro. To je celkově takový retro obchod ![]()
@Ploskutáček píše:
Aby to bylo retro, nesmi chybet Metro.
@citlivaduse píše:
Jo pravda, i ty jsem v Coopu viděla, Pedro. To je celkově takový retro obchod
jo v Coopu je retro i to, co retro být nemá ![]()
@stinga No právě
Ale když u nás ve vsi potřebuju jen pro pečivo, tak tam skočím, žasnu nad cenama a vracím se v čase
. Teď jsme byli na horách a tam měli v Coopu i ten mlynek na kafe ještě. To byla nostalgie.
@stinga píše:
jo v Coopu je retro i to, co retro být nemá