Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@Anonymní píše:
Jsem už starší já jsem chtěl mít řidičák vždy v 18ti tehdy jsem vypadal super jistě bych zbalil nějakou holku teď si mě už nebudu všímat už nejsem nejmladší chci sbalit holku chci nějak zaujmout
Tak na to je řidičák nejlepší…
Když kráčím po ulici a nonšalantně se ovívám řidičským průkazem, vrhají se po mně davy sexuchtivejch mladejch holek, přestože jsem starej, plešatej a hrbatej…
![]()
@mar03 píše:
Třicítka mně naopak připadá jako ideální věk na řidičák.
v 18tce by to bylo přitažlivější hlavně pro dívky teď bych chtěl zaujmout baby ale už asi je pozdě v 18tce jsem neměl na to peníze rodiče my to chtěli vyplatit ale já jsem nechtěl od nikoho nic chtěl jsem to vždy za své teď mam peníze tenkrát ne
Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?
Přidejte recenzi své školce, sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.
PDF ke stažení a tisku zdarma.
Omalovánky, spojovačky, doplňovačky a další. Trénink zrakového vnímání i logického myšlení pro vaše dítě.