Řidká stolice ráno a večer u sedmileté.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
268
13.12.21 21:47

Řidká stolice ráno a večer u sedmileté.

Ahoj holky dneska nám vrátili holku ze školky, že měla řídkou stolici 2× ve školce + bolelo bříško. Ok přítel pro ni zajel a byl sní doma trochu si klepal na čelo co ty paní učitelky blázní. Dcera byla v pohodě tančila atd nic ji nebylo a celé dopoledne a odpoledne byla holka v pohodě. A okolo osmé večer 3× běžela na WC a pak zase dobrý. Je to normální nebo ji za tu chvilku ve školce něco čaplo. PS byla týden doma v karanténě kvůli kontaktu. Test negativni. Ještě mě napadlo jestli prujem nemůže mít díky růstu zubů mléčné ji teď hodně vypadávají vypadá jako pizizubka sem tam nějaký zub :mrgreen: diky za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14841
13.12.21 22:14

Dcera měla nedávno taky prujem a blila, pak sme se vystridali manželem a i jedna z babiček. Ve školce taky několik děti. Teď to řádí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
13.12.21 22:20

@JancaS84 to ze mě budou mit v práci radost dneska jsem byla 1 den po ošetřování v práci :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2461
14.12.21 00:50
@JitaPitterova píše:
@JancaS84 to ze mě budou mit v práci radost dneska jsem byla 1 den po ošetřování v práci :(

Treba uz bude zitra ok. Tyto virozy mivaji rychly prubeh. A ty to nemusis chytit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat