Říjen 2009

Anonymni
8.2.09 17:02

ŘÍJEN 2009

S velmi malou odvahou se dovoluji založit říjen09. Zatím anonymně. Je nás víc??

xyx

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
10.2.09 20:28

Tady vážně není nikdo,kdo by by čekal miminko v říjnu09? To se mi až nechce věřit.??????? 8O

xyx

• Nahlásit
  • Citovat
176
11.2.09 13:33

Nazdárek tak já také s velmi malou odvahou se dovolím pomalinku připojit:-))) Mám teprve 3 dny do plánované MS, ale dnes jsem zkusmo zatestovala a je tam:-))) Zatím slabá, ale je, tak uvidíme :lol: Dnes je to 16 dní od prvního pokusu snažení, takže jestli mě oči neklamou tak to asi vyšlo na poprvé :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2390
11.2.09 17:53

Holky už vás vyhlížím dlouho,přesně před rokem,jsem také oběvovala na testech dvě čárky :lol: .Přeji vám pohodové těhotenství a rychlí porod.Užívejte si,i když to občas není jednoduché,ale už nikdy nebudete jako dřív,už budete dvá :) .
vera z říjen/listopad 2008

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.2.09 21:42

No konečně někdo, já už jsem myslela,že budu v říjnu rodit sama. Z určitým důvodů jsem zatím anonym.,ale snad se brzy odtajním. Já jsem předběžně 4tt, Ko mám 2.3.09, tak už se nemůžu dočkat.

Radkoune? vítej zatím jen u mě doma. Snad se brzy rozrostem.

• Nahlásit
  • Citovat
176
12.2.09 08:53

Určitě sama rodit nebudeš :D ale asi je to ještě brzo a nikdo nechce raději nic zakřiknout :D Já už jedno dítko mám, skoro 3-letého kluka, takže když by nakonec menstruace dorazila, tak se z toho v žádném případě nezhroutim, ale bylo by to krásný kdyby se to povedlo na poprvé. Takže jsem si už udělala metřík i když zatím o těhu vím jen jednou slabší čárkou. Počkám pár dní a zkusím další testík a k doktoru půjdu asi až dýl, teď by to stejně nemělo cenu.
Tak zatim papa a jsem zvědavá co je za tou tvojí anonymitou:-))
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.2.09 21:19

Ahoj, tak se k Vám potichu přidávám. Dnes jsem objevila // na mamatestu, byly tam asi do 2 vteřin. Ale od doktora to budu mít potvrzené až v pondělí. Takže zatím to nikde neříkám a zatím jako anonym. Doma už jedno říjňátko mám. Letos už mu budou 3 roky.

• Nahlásit
  • Citovat
176
13.2.09 15:39

Nazdárek druhá anonymní:-))) Ale jasně že to chápu, je ještě hrozně brzy. Jinak já dnes nevydržela zkusila testík podruhé a už tam mám dvě vypasené čárky. Takže já už se začínám těšit. Hurááááá.
Pa a krásný den radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
856
13.2.09 22:01

Ahoj, holky,

neplánovaně, ale je to tam!!! Dnes jsem objevila na testu dvě čárky. Ellince ještě není ani rok… Tak jsem teď plná dojmů… Ještě ráno jsem si nedokázala vůůůbec představit, že bych byla znovu těhotná. Zatím jsem se nevyhrabala z prvního těhotenství a porodu… Tak teď jen - držme si palce!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
13.2.09 22:56

Asi taky říjen

Tak se taky přidávám, i když stejně nesměle. Dva týdny po ovulaci jsem si udělala test a byly tam dvě čárky. Odpoledne jsem si pro jistotu udělala ještě tři jiné a to samé.Druhý den jsem šla sama na krev a laborantka mi řekla, že hladina hormonu je zvýšená, ale že by to bylo velmi rané. Tak jsem se objednala gynekologovi, kam jdu za 13 dní, den předem dojdu ještě jednou krev. Zatím se nijak zvlášť „jinak“ necítím. Menstruace nedorazila, občas divné tlaky v podbřišku, ale jinak nic. Ani jsem to zatím nikomu neřekla, je moc brzy.:)

• Nahlásit
  • Citovat
26535
13.2.09 23:00

Tak už poslední anonymní není anonymní:)

:)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
856
14.2.09 10:20

No tak doufám, že přibudeme a že se to tady rozjede stejně, jako u nás v březnu 2008 :-) a taky doufám, že nebudeme fungovat anonymně :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
16.2.09 17:22

Ahoj, vítám nově příchozí. No už jsem myslela, že se v říjnu rodit nebude. Holky gratuluji k // a snad nám to všem vyjde.

Já si v neděli dělala zase test a druhá / se objevila skoro okamžitě, tak hurá. Už se těším na kontrolu, jdu 2.3.

TP mi podle poslední MS vychází na 18.10.2009

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
16.2.09 17:23

zapoměla jsem podpis

xyx

• Nahlásit
  • Citovat
856
17.2.09 16:05

Mně vychází na 21.10.2009 Teda a co ta anonymita pořád?!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama