Roční jistina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wwpetule
Kecalka 304 příspěvků 17.06.11 10:44
roční jistina

Dobrý den,

prosím o radu. Nevíte někdo prosím co znamená :

Mimořádnou splátku můžete vložit kdykoli. Roční jistinu počítáme od data první výplaty.
Do 20 % z výše roční jistiny zdarma

Jestli to chápu dobře tak to není 20% z celé půjčené částky?
Jak se ta roční jistina vypočítá?

Děkuji za odpovědi

Reakce:

Scala
Kecalka 193 příspěvků 17.06.11 11:27

Podívej se do smlouvy, jak se roční jistina počítá, já myslím, že to bude dosud nesplacená část jistiny.

wwpetule
Kecalka 304 příspěvků 17.06.11 13:01

Scalo my smlouvu právě ještě nemáme a rozhodujeme se kvůli délce fixace. Jen mě zajímalo jestli těch 20% je z celé jistiny jednou za rok.
např. když si půjčím 1 000 000kč tak zda první rok můzu dát mimořádnou splátku 200 000kč? Další rok cca 160 000kč atd.
Díky za odpověď

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Úsměv, reformy a ženy! Co skrývá saúdský princ bin Salmán?

Teprve minulý rok se stal korunním princem Saúdské Arábie, a to v podstatě... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >