Rodiče mentálně postižených dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rashina
Kecalka 451 příspěvků 13.10.14 17:26
Rodiče mentálně postižených dětí

Ahoj Holky. Chtěla bych radu, jak zvládáte agresivní vztekání svých „jiných“ ratolestí. Já už vážně nevím, jak správně reagovat a začíná se to nějak stupňovat. Malému budou čtyři. :nevim:

Reakce:
Saffiraa
Závislačka 3913 příspěvků 6 inzerátů 13.10.14 21:00

Ahoj, co třeba pevné objetí, zkoušela jsi? :hug:

Rashina
Kecalka 451 příspěvků 13.10.14 21:14

@Saffiraa zkoušela jsem normální obětí. Nevím jestli dostatečně pevné. Jen ho prostě pobrat tak, aby nemohl mlátit rukama. Ale kroutí se jako had a vypadá, že mně nenávidí. Samozřejmě nedbá na uklidňující rozmluvu jeho směrem. Hodil by se mi nějaký osvědčený fígl :)

Saffiraa
Závislačka 3913 příspěvků 6 inzerátů 13.10.14 21:29

No z mé zkušenosti vím, že nejlepší je posadit si dítě do klína, zabránit mu v kopání a mlácení, jemně se kolébat a po chvíli mu šeptat… zpravidla to funguje. :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >