Rodičovský příspěvek + doplatek a ppm v jednom měsíci

Anonymní
10.2.20 09:56

Rodičovský příspěvek + doplatek a Ppm v jednom měsíci

Prosím o radu, na internetu jsem nenašla, tak než budu volat na úřady jestli někdo z vás neví. Bude se mi sbihat v jednom měsíci teď co pobírám rp a ppm. Na ppm bych měla nastoupit nejdéle do cca 24 dne v měsíci. A mě jde teď o tohle. V tom měsíci mi i konci rp a měla bych dostat za celý měsíc cca 15.000+doplatek necelých 6.000 a rodicak mi skončí. Ale v ten samý měsíc bych měla nastoupit na ppm kolem toho 24. Dne v měsíci. Dvz na ppm mám cca 500 korun.
Víte někdo jak bych to tedy s penězi měla mít? Já si myslím že bych za ten měsíc měla tedy dostat rp i s tím doplatkem a ppm žádnou, je to tak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
72923
10.2.20 09:59

Ne dostaneš PPM a tu částku, kterou dostaneš za PPM ti odečtou od toho rodičáku s doplatkem. Akorát musíš UP oznámit, že nastupuješ na PPM a dřív se dokládal i DVZ od té PPM, ale pro žádost o RP už to není potřeba, tak by to nejspíš nemělo být potřeba ani tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.20 10:05

@j.a.n.i1 děkuji, takže budu na částce toho rodicaku s doplatkem, jen mi z něj odectou částku za dny mateřské, která mi potom přijde z up. Díky moc. O nahlášení na UP vím 🙂

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama