Rostoucí zoubky a průjem

13
19.2.07 13:09

Rostoucí zoubky a průjem

Ahojky,
měla bych dotaz týkající se průjmu. Naše Anička má nejspíš menší průjem. Kaká častěji, a je to takové asi vodové.
Babička řekla, že to může souviset s tím, že jí rostou zoubky. Může to být pravda nebo ne? Pokud ano, co se s takovým průjmem dělá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2257
19.2.07 13:32

Ahoj, Adélce když rostou zoubky, taky má průjem, většinou dostane večer pak teplotu. Dávám jí panadol čípky a u nás mají efekt, že tu řídkou stolici zastaví a pak zase kaká normálně. :wink: Ale nevím, jaké jiné mimčo na ty čípky reaguje. :wink:
Podle mě, pokud jsou to zoubky, neuděláš s tím nic a ani bych to nějak nehrotila, protože to prostě asi k zoubkům patří 8)
Hezký den :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
19.2.07 16:14

Pravda to být může. Malá taky občas mívá „průjem“ (víc kadí) při růstu ale myslím že s tím nic moc dělat nejde, já to nikdy neřešila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.2.07 18:45

Průjem u prořezávání zoubků je docela běžný. Já bych ho něiak neřešila, jen bych se postarala o větší přísun tekutin, aby nedošlo k odvodnění. Tak ať se ty zoubky rychle ukážou a nebolí :P Já jsem si pěkně s malou užila rostly ji 4 na jednou a pár nocí jsme probděli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.4.07 21:32

zoubky a cucání ručiček

Naší 5 měsíční holčičce prostě za žádnou cenu nemůžeme vytáhnout ručičku z pusy. Cucá si je prostě neustále a s velkou chutí. Snažili jsme se ruku nahradit dudlíkem, ale bezúspěšně. Asi před týdnem se jí prořezaly dva spodní zoubky. Hrozně slintá a cucá o to víc. Je to normální?

• Nahlásit
  • Citovat
2114
8.4.07 11:49

Je to normální. Ale dudlík si asi nevezme když to zřejmě dělá proto že jí tam něco tlačí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama