Roušky a petice

8
18.8.20 18:46

Roušky a petice

Přeji hezký večer, vím, že hodně z vás nesouhlasí s nošením roušek, hlavně ve školách a školkách. Vznikla petice :hug: https://www.petice.com/…seni_rousek/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
56645
18.8.20 18:56

Proč anonym??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43267
18.8.20 18:58
@Anonymní píše:
Přeji hezký večer, vím, že hodně z vás nesouhlasí s nošením roušek, hlavně ve školách a školkách. Vznikla petice :hug: https://www.petice.com/…seni_rousek/?…
ÚStenky mi lezou na nervy, je to hovadina, ale tohle nepodepíšu, je to děsná slátanina
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2952
18.8.20 19:00

Taky to čtu.. Roušky nechci ale pod tohle se nepodepíšu. Souhlas @Baba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5203
18.8.20 19:03

Ty tady anonymně požaduješ, abych dal v šanc své osobní údaje v nějaké petici… :nevim: :roll: 8)

Hledám někoho, kdo by založil petici proti zakládání petic proti rouškám…
A petici proti anonymním propagátorům petic… :pankac: 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3628
18.8.20 19:05

Slušná slátanina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3628
18.8.20 19:06
@bse.pedro píše:
Ty tady anonymně požaduješ, abych dal v šanc své osobní údaje v nějaké petici… :nevim: :roll: 8)Hledám někoho, kdo by založil petici proti zakládání petic proti rouškám…
A petici proti anonymním propagátorům petic… :pankac: 8)

Tak se angažuj, podepíšu to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
819
18.8.20 19:11

Včera stojím u pokladny, čekám až zákazník na řadě uklidí nákup, zaplatí a poodejde, v té chvíli do mezery bába vlítla a předběhla mě. Přímo u cedule,,dodržujte odstup" :cert: Jiná mi div nefuní za límec, desinfekci u všech vstupů zřejmě používám sama…atd. :nevim: A potom sepisujou petice. Možná to všechno být nemuselo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1275
18.8.20 19:28

Supr dík. Podepišu, roušky mě štvou. :potlesk:
Hlavně jak si corona pořád bere dovolenou. Jednou roušky mít nemusíme, pak zase ano. A přitom corona tu je, byla a bude. Takže roušky, které měsíc nosíme a měsíc ne. Nepomohou aby corona odešla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
349
18.8.20 19:33

Já nevím, na jednu stranu mi ty rousky taky nejsou moc prijemne, mám problémy s pleti a rousky to jen zhoršují - ale zase když vidím, jak se někteří lidi chovají na veřejnosti (kychaji a kašlají na všechny a na všechno), žádný odstup, dezinfekce už nikomu nic neříká, všichni nasadí rousky až když se posadí v metru, kolikrát nám teď na zkoušky chodili pozitivní studenti nebo studenti, co měli byt v karantene - jako ano, chápu, že už to je otrava a tak, ale jak někdo napsal výše, možná to všechno byt nemuselo, ale co se da dělat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1547
18.8.20 19:42
@Petra Z píše:
Proč anonym??

Protože si za svým názorem stojí a je na něj hrdá/ý… :lol: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3939
18.8.20 19:43

Já bych se lehce mimo téma zeptala, komu vadí rozestupy mezi lidmi :) Já asociál jsem nesmírně ráda, covid necovid, že mi ve frontě nedýchá na krk cizí člověk. A jediný, co mi v této kauze vadilo, byla skupina lidí, která aby dala najevo svůj postoj, se schválně lepila na ostatní. Přičemž okolí sdělovala, že to stejně nefunguje. Jenže já nechci tvoji přítomnost za svým zadkem, chápeš? Ty jsi pozér, ale já chci svůj prostor. Vlastně mi období koronaviru dalo chvíli vydechnout od nepříjemného kontaktu s cizími lidmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1547
18.8.20 19:47

Tak teď jsem na tu petici mrkla a už ten anonym chápu… :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19812
18.8.20 19:56

Nepodepíšu nemáš koule vystupovat pod svým jménem tak proč bych se snažila, navíc horší než když petici psali ti 17 kluci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
894
18.8.20 19:56

Takovyho textu a obsah zadny :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu