Rozbitý odtok umyvadla

90
22.11.15 10:39

Rozbitý odtok umyvadla

Dobrý den, sestře zapadly do umyvadla náušnice, tak jedinou možností bylo odtok umyvadla rozdělat. Následkem jsou uvolněné trubky a pod umyvadlem kbelík (skoro všechna voda odteče do kbelíku). Neporadíte prosím, jak odtok utěsnit? nebo je nutný instalatér? Přijde mi hloupé ho volat pro takovou „prkotinu“. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

50190
22.11.15 10:56

Je potřeba, aby se před sešroubováním zase všechna těsnění srovnala, aby doléhala. Klidně už mohla být zteřelá, takže netěsní. To by se musela dát nová. Nebo koupit rovnou nový odtok a dát ho tam. Dá se to řešit taky tím, že se spoje obtáhnou silikonem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
22.11.15 11:00

Aha, silikon mě také napadl, ale nemám s tím žádné zkušenosti. Děkuji za radu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13215
22.11.15 11:06

Nedali jste tam spatne tesneni? Zkontrolovala bych toto a pak poradne dotahla zavity.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tom87
23.11.15 11:49
@Bublato píše:
Aha, silikon mě také napadl, ale nemám s tím žádné zkušenosti. Děkuji za radu :)

nesilikonovat, pokud jste to jen rozebrali a dali zpět, bude to téci skoro vždy…
Těsnění jsou vymačkaná a musí být vyměněna. Skoro po každém takovém zásahu, kde máš potrubí nerozebrnáno delší dobu, se musí přetěsnit. Stojí to pár korun a pokud nejsi totální tele, zvládneš to svépomocí.
Koupit správná těsnění není problém.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama