Rozházet si tělo hormony?

Anonymní
20.5.16 23:28

Rozházet si tělo hormony?

Holky poraďte. Připadám si, jako kdyby mi bylo 18 a ne o 20 let víc.
Tedy připadala jsem si tak hlavně cca před hodinou.
A důvod?
Manžel se zapomněl. Záměr v tom nebyl, okolnosti nechci vysvětlovat.
Prostě stalo se. (poprvé po 6-letech)
Aktuálně řešíme co dál.
Vzhledem k tomu, že začátek poslední MS jsem měla před týdnem a mám ji pravidelnou, dala jsem to do kalkulačky plodných dnu a vylezlo mi, že dnes mám poslední den neplodného období.
Jaká je pravděpodobnost, že jsem přišla do jiného stavu?
Mám si zítra dojet na pohotovost pro postinor a rozházet si tělo hormony?
Máme 2 děti a třetí už nechceme. Uživili bychom ho sice, ale je tu problém s prostory + silně žárlivá starší. Ta, když sem tam z legrace řekneme, že si ještě pořídíme další mimčo, se k tomu kategoricky staví, že žádný mimčo nechce ani omylem :lol:

Vím, že jsem jak malá, ale nikdy jsem tohle řešit nemusela. Před dětmi jsem zobala asi 5 let prášky, obě děti vyšly hned napoprvé a po dětech jsem na ně natolik zapomínala, že jsme usoudili, že je zbytečný je do sebe cpát a manžel si dával pozor. Až dneska jsme nějak vypli mozek… :oops: :think:

Co se týče postinoru, tak to řeším i z toho důvodu, že mi poslední dobou zlobí štítná žláza (vyšší hodnota TSH)…
Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31695
20.5.16 23:32

Jako pokud fakt nechcete až tak, že bys šla na potrat, tak si ty hormony radši rozházej..já měla taky pravidelnou MS po 30-31 dnech, s ovulací 16.-17. den, no a třetě máme ze styku 2 dny po konci MS, 8. den od začátku poslední MS, a ovulace byla najednou už 12. den.
pokud byste si nehodu nechali, tak bych se na postinor vykašlala, ta pravděpodobnost není až tak velká…i když reálná ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41540
20.5.16 23:32

Každá máme ovulaci jinak, kalkulačka mže být přesná, ale taky nemusí + spermie nějakou dobu ještě dokáží přežít. Rozhodnutí je na Tobě, já otěhotním hned takže vím, že bych si tohle nelajzla. Ale je to jen muj názor, uvidíš co ostatní. Držím palce, ať je vše tak jak chceš Ty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2973
20.5.16 23:35

Já bych sla zitra pro postinor. Jednou jsem byla taky „nucena“ ho uzit a neni to takova hruza s tema hormonama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
20.5.16 23:51

V tvý situaci bych šla pro tabletku… neuvažuješ o tělísku, tak pro jistotu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.16 23:54

Holky díky, sjedeme tam hned ráno. Asi to vážně bude lepší…

• Nahlásit
  • Citovat
2973
20.5.16 23:57
@Anonymní píše:
Holky díky, sjedeme tam hned ráno. Asi to vážně bude lepší…

Neboj, bude to dobry… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.16 23:59

@Gosi
neuvažuji. Obyč nechci ( když jsem to před lety řešila, tak se mi nelíbila jeho nespolehlivost) a s hormony taky ne ( protože hormony…)
Jak jsem se zmínila, více jak 6 let to fugovalo a myslím si, že po dnešku to bude zase fungovat dál. :mrgreen:
Chlap se mi tu pak jen šklebil, dopr… já si to ani neužil, když už to bylo jedno… :lol:
Jo, oni nás ty srandičky přejdou vzhledem k tomu, že ani postinor neni 100% ( jak jsem se mohla dočíst) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
6064
21.5.16 00:12

Postinor ti daj v lékárně bez receptu. Jednou jsem ho měla. Špatně jsem se necítila. Pokud opravdu další mimčo teď nechcete, tak bych tím tělo na chvíli zatížila. Ono se zase srovná :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
21.5.16 00:12

@Rozárka78 a můžeš to nějak popsat, co se dělo, když jsi ten postinor vzala? Jinak v situaci zakladatelky - už bych pro něj mazala, i když u mne to nejspíš udělá větší neplechu než u zakladatelky kvůli mý genetice :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2973
21.5.16 00:21

@Gina108 Vubec nic strasnyho, proste ti to rozhazi cyklus, ale během par měsíců, cca třech, se vse urovná. Je to uz vic než 10 let, tak si moc nepamatuju, coz ale zároveň vypovídá o tom, že to nrni zadna hruza :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
21.5.16 00:24

@Rozárka78 díky. :kytka: No to rozhodně není hrozné, těhotenství by tělo rozhasilo mnohem víc :mrgreen: Čímž teda neříkám, že to má člověk zobat jak lentilky, ale v takovémto případě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40328
21.5.16 06:56

Taky jsem v pravěku vzala postinor, nic jsem nezaznamenala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40328
21.5.16 06:57
@Gina108 píše:
@Rozárka78 díky. :kytka: No to rozhodně není hrozné, těhotenství by tělo rozhasilo mnohem víc :mrgreen: Čímž teda neříkám, že to má člověk zobat jak lentilky, ale v takovémto případě…
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28524
21.5.16 07:35

Místo Postinoru bych si vzala raději EllaOne. Podobná tabletka, ale nerozhází tolik hormony a má lepší účinnost.http://www.ellaone.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama