Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Nema cenu ptat se tady na zkusenosti, protoze tyto priznaky zazil skoro kazdy a každý u jine nemoci. Jsou nespecificke. Psychosomatika na prvnim miste, jak pise baba. Je toho na ni asi dost. Izolace, puberts… Pravdepodobne potřebuje vice pohybu. Hlavne negooglit.
Všechny příznaky mám a je to od krční páteře. A nejsem zdaleka jediná ![]()
Dobrý den. Je mi 15. Dneska jsem začala pociťovat takové táhnutí u levého oka. Když s ním hýbu, tak to jakoby táhne, ale nebolí. A mám trochu pocit jako bych v tom oku něco měla, ale nemám. Před týdnem jsem byla na kontrole na očním a všechno bylo v pořádku. Před pár dny mě bolelo pravé oko, ale to přestalo. Může se takto projevovat RS? Včera mě ještě brněl prst na pravé ruce, ale dneska už nic. Dost mě děsí, že bych měla RS, nedokážu si to představit.
@Anonymní píše:
Dobrý den. Je mi 15. Dneska jsem začala pociťovat takové táhnutí u levého oka. Když s ním hýbu, tak to jakoby táhne, ale nebolí. A mám trochu pocit jako bych v tom oku něco měla, ale nemám. Před týdnem jsem byla na kontrole na očním a všechno bylo v pořádku. Před pár dny mě bolelo pravé oko, ale to přestalo. Může se takto projevovat RS? Včera mě ještě brněl prst na pravé ruce, ale dneska už nic. Dost mě děsí, že bych měla RS, nedokážu si to představit.
ty už jsi tu měla diskuzi že? byla jsi na kontrole na očním nejspíš by se jim něco nezdálo, pokud se fakt tak bojíš dojdi si k obvodnímu pošle tě na další vyšetření
@ka2ka píše:
ty už jsi tu měla diskuzi že? byla jsi na kontrole na očním nejspíš by se jim něco nezdálo, pokud se fakt tak bojíš dojdi si k obvodnímu pošle tě na další vyšetření
Na očním jsem byla právě minulý týden, tak doufám, že by to nějak poznali. Všechno bylo v pořádku.
@Anonymní píše:
Na očním jsem byla právě minulý týden, tak doufám, že by to nějak poznali. Všechno bylo v pořádku.
@Anonymní píše:
Na očním jsem byla právě minulý týden, tak doufám, že by to nějak poznali. Všechno bylo v pořádku.
pokud je oční dobrej tak asi jo, pokud se bojíš jdi k mudr at tě pošle na další vyšetření můžeš mít jen nedostatek hořčíku zakládat diskuze ti nepomůže tady ti nikdo víc neporadí
@Anonymní píše:
Dobrý den. Je mi 15. Dneska jsem začala pociťovat takové táhnutí u levého oka. Když s ním hýbu, tak to jakoby táhne, ale nebolí. A mám trochu pocit jako bych v tom oku něco měla, ale nemám. Před týdnem jsem byla na kontrole na očním a všechno bylo v pořádku. Před pár dny mě bolelo pravé oko, ale to přestalo. Může se takto projevovat RS? Včera mě ještě brněl prst na pravé ruce, ale dneska už nic. Dost mě děsí, že bych měla RS, nedokážu si to představit.
Dej si hořčík a přestaň zkoumat každé zabrnění. ![]()
@ka2ka píše:
pokud je oční dobrej tak asi jo, pokud se bojíš jdi k mudr at tě pošle na další vyšetření můžeš mít jen nedostatek hořčíku zakládat diskuze ti nepomůže tady ti nikdo víc neporadí
Tak já zatím zkusím ten hořčík a uvidím.